Safír

SperkyProZeny.cz » Šperky dle kamenů » Safír

Safír a šperky se safíry

Safír se vyskytuje v různých odstínech modré barvy, někdy je zbarvení až do zelena, fialova, žluta či oranžova. Modrá je populární barvou mnoha lidí, a tak i modré safíry se těší velké oblibě. Barva safíru není celoplošně jednotná, což činí kámen ještě zajímavějším. Safíry se většinou brousí do tvaru oválů.

Modrý safír symbolizuje věrnost, a proto není divu, že se často zasazuje i do zásnubních prstenů.

Naleziště safíru: Indie, Madagaskar, Srí Lanka, Pákistán (zde je nejvýznamnější ložisko kašmírového safíru) a další.

Vyberte si pěkné šperky se safíry z naší nabídky níže, nebo využijte této nabídky přímého výrobce zlatých šperků:

NÁŠ TIP: Nakupujte za fantastické ceny přímo od českého výrobce zde: zlaté šperky se safíry 

nebo zde zlaté šperky s růžovými safíry

Řadit podle: ceny vzestupne sestupne


Safír a šperky se safíry

Safír je monokrystalem korundu obsahující příměsi prvků, které způsobují rozmanité zbarvení. Nejznámější a také nejžádanější barva safíru je pravděpodobně modrá, která je způsobena obsahem titanu a železa. Safíry se ve špercích objevují také v červené, žluté, purpurové, oranžové a zelené barvě. Safír patří mezi špičku mezi drahými kameny a rovněž šperky se safíry jsou velmi populárním a žádaným zbožím.

Jestliže hledáte originální a zajímavý doplněk, šperky se safíry vás zaručeně nezklamou. Okouzlující krása kamenů zvýrazněná oslňujícím skelným leskem neunikne žádnému pohledu. Safíry patří k luxusním záležitostem a tak především na důležitých společenských akcích budete patřit mezi výrazné a elegantní jedince. Večerní róby a plesové šaty doplněné šperky se safíry způsobí okolním dámám infarkt. Šperky se safíry můžete koupit v podobě prstenů, náramků, náhrdelníků, přívěsků nebo náušnic. Safíry podtrhnou váš styl a osobnost.

Chcete být výjimečná, úchvatná a famózní? Jste ráda středem pozornosti? Vše se vám splní díky šperkům se safíry. Nečekejte, až vás někdo předběhne a dopřejte si tuto vždy módní a podmanivou záležitost. Díky safírům budete zářit jako nikdy předtím. Šperk se safíry sice patří k dražšímu zboží, ale kvalita a přirozená krása vám peníze plně vynahradí. Buďte jedinečná a neodolatelná!

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.