Náhrdelník Safír různobarevný + Rubín fasetovaný

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Safír různobarevný + Rubín fasetovaný


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

safír + rubín
SLEVA


Nádherný náhrdelník je sestaven z kombinace fasetovaného (broušeného) průsvitného čirého, modrého, fialkového a žlutého safíru s červeným rubínem

Délka náhrdelníku cca 47cm
Velikost kamínků cca 2-3mm (nejmenší jsou kamínky na krajích u zapínání a nejširší jsou uprostřed náhrdelníku)
 

Udělejte si radost perfektním náhrdelníkem

Jak je to již dlouho, co jste si naposledy udělala radost a koupila něco pro sebe? I vy přece máte právo na pěkné věci, tak proč si jednou za čas nedopřát pěkný šperk? Hledáte-li krásné a cenově přijatelné šperky, jste zde správně. U nás si určitě vyberete. Co třeba právě tento náhrdelník? Safír i rubín jsou překrásné a velice známe drahokamy. Navíc v takto precizním zpracování a za takovou cenu? Jestli se Vám líbí, určitě neváhejte.

Svěží náhrdelník

Svěže působící náhrdelník sestávající z čirého, žlutého, fialkového a modrého safíru v kombinaci s červeným rubínem je ideálním doplňkem nejen v období jara a léta. Osvěží a jemně prozáří nejen Váš vzhled, ale i Vaši duši. Žlutá je barvou nové energie a naděje, modrá uklidňuje a uvolňuje. Rubínově červená probouzí a podporuje základní životní síly. Náhrdelníkem v této barevné kombinaci tedy potěšíte nejen svůj zrak, ale i své hlubší smysly. Skvěle se bude vyjímat jak s barevnými outfity, tak i s těmi méně barevnými, kterým dodá život a radostnou energii.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.