Náramky

SperkyProZeny.cz » Náramky

Náramky

Pokud jste si u nás nic nevybrali, využijte této nabídky přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení (odkaz se otevře v novém okně):

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

- zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

Řadit podle: ceny vzestupne sestupne

Strana: | 1  2  3  4 | Celkem záznamů: 106, Zobrazuji záznamy 1-30


Strana: | 1  2  3  4 | Celkem záznamů: 106, Zobrazuji záznamy 1-30


Náramky s drahými kameny

Náramek k ženě patří

Náramek je také jedním z (nádherných) doplňků, kterým můžete oslnit své okolí nebo svého vyvoleného a který o vás vypoví mnohé již na první pohled. Náramky jsou velmi oblíbené a jejich nošení se neomezuje pouze na ruce, ale dají se s velkým úspěchem nosit také na nohou na kotnících. Mnoho mužů (i žen) se shodne, že náramek jednoznačně patří na ženské tělo, stejně jako náušnice.

Unikátní funkce náramku

Náramky mají unikátní funkci – mohou vyjadřovat příslušnost lidí ke stejným hodnotám (s nadsázkou můžeme zmínit např. svítící náramky, nebo „vstupenkové“ náramky na koncertech) jako třeba luxusní náramky Gucci či Dolce&Gabbana. Nebo naopak mohou svého majitele ozvláštnit a unifikovat, díky svým jedinečným vlastnostem. Záleží na vkusu každého, na jeho stylu a na tom, jaký si přeje, aby o něm náramek vyprávěl příběh.

Široká nabídka materiálů, barev a tvarů je zárukou toho, že si určitě vyberete takový náramek, který se vám bude nejvíce líbit a bude vám nelépe vyhovovat. Ten pravý náramek pro vás…

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.