Náhrdelníky

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky

Pokud si u nás žádný náhrdelník nevyberete, využijte této nabídky přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně)

Řadit podle: ceny vzestupne sestupne
náhrdelník malachit + hematit 679 Kč SLEVA 559 Kč
čaroit 679 Kč SLEVA 499 Kč
Náhrdelník Prehnit střapatý 479 Kč SLEVA 399 Kč
náhrdelník čaroit 499 Kč SLEVA 389 Kč
náhrdelník růženín 479 Kč SLEVA 349 Kč
ametrín 299 Kč SLEVA 279 Kč
achát náhrdelník 379 Kč SLEVA 259 Kč
Achát náhrdelník 379 Kč SLEVA 239 Kč
náhrdelník karneol 299 Kč SLEVA 199 Kč
náhrdelník tygří oko 249 Kč SLEVA 169 Kč


Náhrdelníky s drahými kameny

Výjimečnost náhrdelníků

Zatímco náušnice jsou každodenní záležitostí a náramky často používaným doplňkem, náhrdelník je něčím výjimečným. Už po celá staletí platí, že náhrdelníky jsou známkou postavení, moci a prosperity majitelky. Náhrdelníky jsou něčím, co si „obléknete“ většinou na zvláštní a speciální příležitosti. Když vám na něčem (někom) opravdu záleží a chcete udělat jen ten nejlepší dojem. Proto je dobré věnovat výběru náhrdelníku dobrou péči.

Náhrdelníky patřily a stále patří mezi ozdoby té nejvyšší kvality a bývají také nejčastěji osazovány drahými kameny, často jsou přímo z nich tvořeny. Hlavním účelem náhrdelníku je nejen oslnit svým precizním zpracováním, ale hlavně podtrhnout přirozenou ženskou krásu a zdůraznit dekolt.

Náhrdelníky z drahých kamenů jako unikátní doplňky

Kvalitní náhrdelník vám pomůže pozitivně zapůsobit na své okolí a zcela jistě vám zvedne sebevědomí na společenských událostech. Náhrdelníky z drahých kamenů jsou unikátními doplňky na oslavu nebo banket, ale stejně dobře poslouží při posezení s přáteli či jen pro vlastní potěšení.