Přívěsky

SperkyProZeny.cz » Přívěsky

Prohlédněte si také naše stříbrné přívěsky

Pokud si u nás žádný přívěsek nevyberete, využijte této nabídky přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté přívěsky (odkaz se otevře v novém okně)

Řadit podle: ceny vzestupne sestupne

Strana: | 1  2  3  4  25 | Celkem záznamů: 749, Zobrazuji záznamy 1-30


Strana: | 1  2  3  4  25 | Celkem záznamů: 749, Zobrazuji záznamy 1-30


Přívěsky s drahými kameny

Přívěsky jsou jedním z nejrozšířenějších ozdobných prvků ženského krku. Přívěsky na krk provázejí ženy od nepaměti, už od prvních časů lidstva, a svou velkou oblibu neztratily dodnes. Vzpomeňte si, jak naše babičky a prababičky s velkou péčí a láskou dbaly o přívěsky a medailonky na krk. Byly pro ně mnohdy tím nejcennějším, co měly. Ani ne snad kvůli jejich materiální hodnotě, ale kvůli vzpomínkám a citům, které se k nim poutaly.

Přívěsky nejsou jen obyčejnou ozdobou na krk, ale také symbolicky vyjadřují povahu svého majitele. Tak kupříkladu přívěsek ve tvaru srdíčka o své majitelce prozradí, že je citlivá a upřímná. Křížek na krku zase dává jasně najevo, že ctí hodnoty a je zásadová. Přívěsek jednoduše vyjadřuje rysy osobnosti toho, kdo ho nosí, dodává mu sebevědomí a pocit jedinečnosti a originality.

Přívěsky se neomezují tvary, velikostí, ani barvami. Vyberte si přesně takový přívěsek, jaký vám vyhovuje a jaký vás nejlépe vystihuje. Velkou předností přívěsku je, že ho můžete nosit každý den, podobně jako prsten, a za všech okolností v každém čase bude s vámi.

 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.