Poštovné zdarma

Platba a doprava

POŠTOVNÉ ZDARMA - viz níže

Při nákupu zboží nad 700Kč je doprava zdarma.


3.1. Zasíláme prostřednictvím České pošty.


3.2. Dobírka: Nejčastějším způsobem, který naši zákazníci volí je zaslání zboží na dobírku poštou. V případě dobírky účtujeme zákazníkům příspěvek na poštovné a balné v jednotné výši 79,-Kč a to pouze u objednávek do 700,-Kč. Nakoupíte-li zboží na dobírku nad 700,-Kč poštovné ani balné neúčtujeme. Dobírkou zasíláme pouze v rámci ČR.


3.3. Platba předem na účet: Druhou možností je platba předem na účet prodávajícího č. účtu 2000096822/2010 a následné doručení Českou poštou v rámci ČR. Pokud si vyberete tuto možnost, vyčkejte prosím s platbou, dokud se s Vámi nezkontaktujeme. E-mailem vám potvrdíme objednávku a zašleme instrukce k platbě. 
V případě platby předem na účet účtujeme zákazníkům příspěvek na poštovné a balné v jednotné výši 39,-Kč a to pouze u objednávek do 700,-Kč. U objednávek nad 700,-Kč poštovné ani balné neúčtujeme. Po připsání vaší platby za zboží na náš účet odesíláme doporučeně poštou.


3.4. Zásilka do zahraničí: V případě zaslání do zahraničí můžeme akceptovat pouze platbu předem. Zahraničním zákazníkům (včetně Slovenska) účtujeme příspěvek na poštovné a balné v jednotné výši 119,-Kč.


3.5. Objednávky vyřizujeme obratem. Pokud se však stane, že Vaši objednávku max. do 2 pracovních dnů nepotvrdíme e-mailem, kontaktujte nás prosím. Žádnou námi nepotvrzenou objednávku neplaťte.

 

Poslední aktualizace: 21.10.2013