Náušnice

SperkyProZeny.cz » Náušnice

Prohlédněte si také naše stříbrné náušnice

 

Pokud si u nás nic nevyberete, využijte této nabídky přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté náušnice (odkaz se otevře v novém okně)

Řadit podle: ceny vzestupne sestupne

Strana: | 1  2  3  4  15 | Celkem záznamů: 434, Zobrazuji záznamy 1-30


Strana: | 1  2  3  4  15 | Celkem záznamů: 434, Zobrazuji záznamy 1-30


Náušnice s drahými kameny

Nejpoužívanější a nejoblíbenější ozdobou ženského těla jsou náušnice

O tom není pochyb. Klenotníci na celém světě jsou zajedno v tom, že spolu s prsteny jsou náušnice nejprodávanějším artiklem a ženy jsou ochotny utratit nemalé peníze za pár malých kroužků z ušlechtilého kovu. Každá žena touží mít náušnice, díky kterým bude ještě krásnější a přitažlivější. Každá žena se přece chce líbit…

Tak tomu je už od počátku věků. Ať už se jednalo o pradávné kostěné či starověké bronzové náušnice, vždy jejich majitelky podstoupily nepříjemnosti s propíchnutím uší, aby se pak mohly před ostatními pochlubit svou jedinečností a krásou. Tu podtrhávaly právě různé druhy pestrých náušnic.

A i když se to na první pohled nezdá, nejde jen o samoúčelný ženský rozmar. Muži mají pěkné náušnice velmi rádi. Zarážející, jak vás takové malé věci dokážou udělat ještě více sexy, že? Ale jak se již mnohokrát potvrdilo, funguje to bez chyby.

Vyberte si z naší nabídky náušnic

Náušnice jsou vyrobené z různých ušlechtilých materiálů, osázené drahými kameny. S nimi oslníte vždy a za všech okolností. Víme to z vlastní zkušenosti:-)

 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.