Náhrdelník Karneol + Citrín VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Karneol + Citrín VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Umělecký náhrdelník s karneolem a citrínem

Délka náhrdelníku je cca 52cmm
Velmi pěkný a neotřelý náhrdelník je zavěšený z jedné strany na silné kulaté kůži a z druhé strany na slabší kulaté kůži v kombinaci s kovovým řetízkem.
Zapínání na karabinku. 

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

Tip na dárek pro ženu: originální náhrdelník

Jedinečný náhrdelník zaujme nápaditým zpracováním a kombinací kůže, kovu a kamene v teplé barvě. Podtrhne osobnost ženy, která vyniká smyslem pro detail, opravdovostí a přirozeností. Tento šperk představuje unikátní módní doplněk, v němž se skloubí originalita a smyslnost s jemností a oduševnělostí, své nositelce dodá ženský půvab. Má vaše přítelkyně ráda opravdovost, přírodní materiály a nápaditost? Pak jí tímto šperkem jako dárek bezesporu potěšíte! Náhrdelník se hodí zejména k teplým odstínům pleti – jarnímu a podzimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev.

 

Všechny naše umělecké šperky si prohlédněte v kategorii Originální umělecké šperky

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.