Náhrdelník Rubín facetovaný

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Rubín facetovaný


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Rubínový náhrdelník
SLEVA


Rubínový facetovaný náhrdelník krvavě tmavé červené barvy

Délka náhrdelníku cca 49cm
Velikost kamínků cca 3-5mm (nejmenší jsou kamínky na krajích u zapínání a nejširší jsou uprostřed náhrdelníku)

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

 

NÁŠ TIP: Nakupujte za fantastické ceny přímo od českého výrobce zde: zlaté šperky s rubíny 

 

Barva rubínu

Slyšíme-li slovo rubín, asi každý z nás si představí tmavě červenýrudý drahokam. Však také jeho název pochází z latinského slova rubeus, tedy červený. Rubín přesně takový je, červená varieta minerálu korundu. Existují samozřejmě i světlejší a tedy levnější rubíny, najdete je též v naší nabídce, ale pravý rubín je krvavě rudý. Přesně jako tento, který vám zde nabízíme ručně vybroušený a navlečený do překrásného náhrdelníku.

 

Rubíny jako léčivé kameny

Stejně jako další minerály a drahé kameny i rubín byl a stále je používán v léčitelství a jsou mu přisuzovány léčivé účinky. Rubín byl pokládán za kámen života. Jeho údajné léčivé účinky byly využívány zejména při léčbě onemocnění krve, krevního oběhu a srdce.

 

Náhrdelník s rubíny jako dárek

Jednoduchý, přesto efektní náhrdelník z rudých rubínových kamínků se zapínáním na karabinku je skvělou volbou, pokud si chcete nenásilnou formou dodat nejen šmrnc, ale také podpořit svou životní sílu a sexuální energii. Menší velikost kamínků činí tento náhrdelník vhodným pro každodenní nošení, živoucí barva mu dodává na zajímavosti a atraktivnosti. Díky jednoduchému designu můžete tímto šperkem ozdobit celou řadu outfitů, a to pro širokou škálu příležitostí. Rubínový šperk je také dokonalým dárkem pro někoho, koho máme skutečně rádi, a chceme mu to dát patřičně najevo.

 

NÁŠ TIP: Nakupujte za fantastické ceny přímo od českého výrobce zde: zlaté šperky s rubíny 

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.