Malachit náhrdelník starostříbro VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Malachit náhrdelník starostříbro VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Malachit dlouhý náhrdelník starostříbro

Opravdu výrazný náhrdelník, který přitáhne pozornost. Hodí se pro ženu, která má ráda výrazné šperky budící pozornost. Rozhodně si vás všichni všimnou.

Náhrdelník je opravdu dost dlouhý - cca 80cm.
Velikost samotného přívěsu s malachitem cca 80x56mm.

Velký plátek malachitu je zasazen v kovu a zavěšen na dvou kulatých řemíncích z černé kůže. Zapínání je na karabinku.

Povrchová úprava kovu: starostříbro
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento jeden originální autorský šperk, který vidíte na přiložených fotografiích. Stejný náhrdelník vyroben nebyl a nikdo jiný tedy nebude stejný náhrdelník nosit.

Proč koupit tento náhrdelník s malachitem

Překrásný náhrdelník, ze kterého až oči přechází. To je malachitový náhrdelník z kolekce Vega. Jedná se o velmi výrazný šperk, kterého si každý všimne na první pohled a zároveň od něho nebude moci odtrhnout oči. Až uhrančivý zelený malachit je vsazen do kovu s povrchovou úpravou starostříbro. Tento kov nečerná ani nezpůsobuje alergické reakce, je nesmírně šetrný k pokožce.

Velký plát malachitu, v jehož zelené barvě najdete velmi neobvyklou kresbu tak, jak jej stvořila sama příroda. Náhrdelník se hodí k ženám, které milují zelnou barvu a zároveň dávají přednost výrazným šperkům. Dokonale ozdobí váš dekolt. Dopřejte si překrásný kámen, který se pyšní královskou barvou. Přívěsek je zavěšen na dvou kulatých řemíncích, které jsou z černé kůže. Praktické zapínání na karabinku, abyste svůj šperk neztratila.

Šperky s malachitem aktuálně volné k prodeji najdete v kategorii MALACHIT

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.