Náhrdelník s malachitem VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník s malachitem VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Náhrdelník malachit umělecký

Délka náhrdelníku je cca 53cm.
Velikost samotného malachitu cca 64x38mm.

Velký plátek malachitu je zasazen v kovu a zavěšen na kulatém koženém řemínku zakončeném šroubovacím zapínáním.

Povrchová úprava kovu: staroměď.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento jeden originální autorský šperk, který vidíte na přiložených fotografiích. Stejný náhrdelník neexistuje a nikdo jiný tedy nebude stejný náhrdelník nosit.

 

Proč koupit umělecký náhrdelník s malachitem

Pokud máte ráda velmi výrazné šperky, pak vás jistě zaujme překrásný náhrdelník s malachitem, z kolekce Vega. Velký plát malachitu, který doslova září pro svou velmi výraznou zelenou barvu, je vsazen do kovu, jehož povrchovou úpravu tvoří staroměď. Tento kov vám nezčerná a je nesmírně šetrný k pokožce. Malachit vyniká nejen svou barvou, ale také rýhovanou kresbou, díky které působí nesmírně tajemně.

Tento nádherný a velmi výrazný šperk vyžaduje vhodné doplňky. Můžete jej nosit k běžným příležitostem nebo také do společnosti. Přívěsek je pověšen na kulatém koženém řemínku, který má velmi praktické zapínání na šroubování. U malachitu platí na 100%, že každý kus je originál, který je dílem přírody. Nikdy nenajdete dva stejné kameny.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.