Souprava Jantar náhrdelník a náušnice VEGA

SperkyProZeny.cz » Soupravy šperků » Souprava Jantar náhrdelník a náušnice VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Souprava jantarových šperků - náhrdelník a náušnice

Šperky s jantarem jsou velice oblíbené nejen pro svoji svěží barvu. Tato souprava se skládá z náušnic a náhrdelníku, které jsou originálně ručně zpracovány. Náhrdelník je zavěšen na kulatém řemínku z broušené světlé kůže. Zapínání je šroubovací.

Délka náušnic cca 75mm
Délka náhrdelníku je cca 50cm

Povrchová úprava kovu: staroměď.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorské šperky. Stejná další taková souprava jantarových šperků není. Kupujete tedy přesně to, co vidíte na přiložených fotografiích.

 

Proč koupit tyto šperky s jantarem

Tato překrásná souprava náhrdelníku a náušnic, které dominuje nádherný jantar, osvěží každou ženu. Jantar vlastně není kámen, jedná se o zkamenělou pryskyřici pravěkých borovic. Je poměrně měkký a proto je na šperky z tohoto kamene potřeba dávat větší pozor, aby se nepoškrábaly. Jantar je velice oblíbený kámen pro svou teplou medovou barvu, která má lehké zabarvení do hněda.

Jantar je vsazen do kovu, který má povrchovou úpravu staroměď. Tento kov nečerná a je nesmírně šetrný k vaší pokožce. Souprava působí velice vkusně, kombinace jantaru a staromědi je opravdu originální a výsledek ještě umocní skutečnost, že se jedná o ruční práci. Ozdobte se tímto velmi zajímavým a jedinečným šperkem, který vás zahřeje na těle i duši.

 

Podobné krásné ručně vyráběné šperky, které jsou aktuálně připravené na prodej, najdete v kategorii ORIGINÁLNÍ UMĚLECKÉ ŠPERKY

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.