Tři tipy na valentýnský dárek za rozumnou cenu

Svátek svatého Valentýna je oblíbeným dnem v roce pro všechny zamilované a milující, kteří se u této příležitosti obdarovávají dárky a vyznávají si své city. Pokud také máte na blízku nějakou milovanou osobu, a chtěli byste jí připomenout, jak moc výjimečná pro vás je, ideální bude drobný dárek, třeba právě z drahých kamenů.

Mnohými lidmi je svatý Valentýn a oslavy s ním spojované kritizován pro svou přílišnou komerčnost. Obchody jsou plné rudých srdcí, objemných kytic s růžemi a srdceryvných přáníček. To ale neznamená, že se i vy musíte k tomuto davovému šílenství připojovat. Vaši drahou polovičku stejně tak potěší několik milých slov a zcela drobný dárek, který snadno pořídíte i za dvojcifernou sumu.

Tip na valentýnský dárek č. 1: přívěsek

Geniálním příkladem takovéhoto dárku je například přívěsek z drahého kamene ve tvaru srdce. Na rozdíl od komerčních „suvenýrů“, takovýto dáreček bude skutečným originálem, stejně jedinečným jako vámi milovaná osoba. Tvarem srdce pak jednoznačně vyjádříte svou náklonnost. Takovýto přívěsek přitom můžete pořídit i za cenu okolo osmdesáti korun (například srdce z jaspisu či aventurinu), ty dražší pak kolem dvou set padesáti korun (křišťálové, kyanitové nebo korálové srdce). Pokud ale vaše city prozatím nejsou až tak jasně vyhraněné, můžete vyjádřit alespoň náklonnost pomocí přívěsků v jiných, méně explicitních tvarech, které opět snadno pořídíte i za cenu okolo sta korun.

Tip na valentýnský dárek č.2: náušnice

Jestliže vás nenadchly přívěsky, nebo máte pocit, že by je neocenila obdarovaná osoba, možná vás více potěší náušnice. Pár náušnic s drahými kameny můžete pořídit rovněž už za cenu na hranici sta korun, a to v nejrůznějších barvách, právě podle drahých kamenů – červené karneolové, které se barvou skvěle hodí k Valentýnu, fialkové ametystové, které prozáří tvář každé dámy, nebo třeba decentní hnědavé náušnice s Tygřím okem, které ocení dámy elegantní se smyslem pro jemný vzhled.

Tip na valentýnský dárek č. 3: náramek

Tipem číslo tři jsou pak náramky, z nich především ty výraznější dovedou úžasně prozářit celkový vzhled a oživit jinak méně výrazný dojem. Za pouhých osmdesát korun můžete vybírat z široké škály náramků z mušlí nebo perleti, stačí si však připlatit pouhou stokorunu, a mohou vám být k dispozici i takové skvosty jako perly, kterými už vezmete nejedné dámě dech.

Ať už zvolíte jedno či druhé, šperkem z drahých kamenů jednoznačně potěšíte, neboť právě šperky jsou univerzálním dárkem, který vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.