Náušnice s ulitami VEGA

SperkyProZeny.cz » Náušnice » Náušnice s ulitami VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

náušnice s ulitami
SLEVA


Designové náušnice s ulitami

Velmi extravagantní a výrazné náušnice. Bezpochyby upoutají pozornost každého. Možná dokonce rozdělí lidi na ty, kterým se moc líbí a ty druhé, kterým tyto náušnice budou naopak připadat velmi ošklivé. Proto jsou tyto náušnice s ulitami určeny pro hodně odvážnou ženu, která si je jista sama sebou a ráda na sebe strhává pozornost výrazným oblečením a výraznými originálními módními doplňky. S těmito náušnicemi máte opravdu jistotu, že si Vás všichni všimnou.

Použité materiály: kov s povrchovou úpravou starostříbro, přírodní ulity, červená kůže.

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Délka náušnic cca 95mm - jsou tedy dost velké.

 

Druhé stejné náušnice nebyly vyrobeny, jedná se o autorský originální šperk. Kupujete přesně tento pár náušnic, který vidíte na přiložených fotografiích.

 

Proč koupit náušnice s ulitami

Líbí se vám šperky, které vypadají naprosto neotřele a zajímavě? Přesně takové jsou náušnice, které zdobí šnečí ulity. Je to skutečně netradiční způsob, nicméně se najde mnoho žen, které přesně takové náušnice milují. Většinou se lidé rozdělí na dva tábory, buď jimi budou nadšeni, nebo naopak se jim vůbec nebudou líbit.

Náušničky sami o sobě působí moc pěkně. Přírodní ulity bílé barvy jsou vsazeny do kovu s povrchovou úpravou starostříbro. Celkový dojem zdobí proužek červené kůže. Výsledkem je velmi zajímavý a neotřelý šperk, se kterým uděláte mnoho parády. Navíc budete mít jistotu, že náušnice zaujmou každého. Velmi praktické zapínání vám zaručí, že náušnice neztratíte. Pozor si dejte jen na to, že šperk je dlouhý 95mm. Náušnice jsou tedy poměrně velkých rozměrů.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.