Přívěsek křišťál s chloritem VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek křišťál s chloritem VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Přívěsek staroměď
SLEVA


Exklusivní přívěsek - křišťál s inkluzemi chloritu

Velikost přívěsku cca 37x30mm

Provedení kovu: staroměď. Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Přívěsek je zavěšen na kulatém světlém koženém řemínku o délce cca 46cm. Pevné šroubovací zapínání.

Podívejte se na detailní fotografie. Velmi zajímavý je použitý kámen. Jedná se čirý křišťál, ve kterém jsou vidět vrostlice (inkluze) krystalů chloritu. Ten tvoří uvnitř křišťálu krásné fantazijní útvary připomínající hory, mořské dno, či cokoli vám vaše fantazie dovolí.

Kupujete právě tento originální umělecký autorský šperk, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

Originální přívěsek jako dárek pro ženu

Jedinečný náhrdelník vyniká kombinací křišťálů s vrostlými krystaly spolu s kovem teplé, podzimní barvy. Tento luxusní šperk představuje více než jen ozdobu – přívěsek nabízí prostor pro obrazotvornost, rozehrává smyslovou hru. Zvýrazní osobnost ženy, která oceňuje osobitost, tajemnost a hloubku. Má vaše přítelkyně ráda přírodní materiály, originalitu a abstraktní motivy? Pak jí tímto šperkem jako dárek zaručeně potěšíte! Náhrdelník se hodí zejména k teplým odstínům pleti – jarnímu a podzimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.