Šperky v rudých valentýnských tónech

Svátek svatého Valentýna, který připadá na 14. února, je nerozlučně spjat se symboly srdcí, amorků, růží a všudypřítomnou rudou barvou. V těchto tónech jsou pak často laděny i valentýnské dary. Pokud také po nějakém pátráte, v nabídce šperků z drahých kamenů byste konečně mohli najít ten pravý.

Valentýnské šperky z jaspisu

Jedním z drahých kamenů, pro který je typická červená barva, je jaspis. Jaspis má mnoho barev. Oblíbený je červený jaspis, který má barvu blízkou cihlové, a využívá se pro všechny možné typy šperků, od přívěsků ve tvaru zamilovaných srdcí, přes náušnice, náhrdelníky i prsteny, kde bývá zasazen do drahého kovu. Zatímco přívěsek s jaspisem pořídíte už do sta korun, při koupi jaspisových náhrdelníku či prstenu s jaspisem si připravte přinejmenším pětistovku. Stále je to ale poměrně nízká cena, pokud zvážíte, že držíte v rukou jedinečný originální šperk, jaký nikdo jiný nevlastní. Pro ženu pak bude důkazem toho, jak výjimečná pro vás je i ona sama.

Valentýnské šperky z karneolu

V tónech červené, a to od průzračné naoranžovělé až po temnější hnědočervenou, si můžete pořídit šperk z karneolu. Drahý kámen karneol je velice oblíbenou surovinou pro výrobu korálových náhrdelníků, náušnic i přívěsků, kdy poutá nejen svou barvou, ale i strukturou a vrstvením více tónů v jednom kameni. Podle provedení můžete sehnat přívěsky s karneolem za cenu od sto padesáti až do téměř patnácti set korun, korálkové náhrdelníky pak za několik set, podle konkrétního kousku šperku.

Valentýnské šperky z rubínů

Jaký jiný kámen by se vám měl vybavit, když se řekne rudý kámen, nežli rubín? Rubíny jsou již dlouhá léta oblíbené kameny šperkařů, neboť jejich barva blízká červenému vínu je velice smyslná a vášnivá. Pokud podobné city chováte i k osobě, kterou plánujete na Valentýna obdarovat, určitě sklidíte úspěch s rubínovými náušnicemi či přívěskem.

Valentýnské šperky z korálu

Velmi oblíbenými šperky v tónech rudé či naoranžovělé jsou šperky z korálů, které disponují různými tvary, od srdíčkových přívěsků, přes puzetkové náušnice ve tvaru růžiček, až po kuličkové korálové náhrdelníky. Červené korálové náhrdelníky oslňují především velice sytou intenzivní barvou, která je mladistvá a náruživá.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.