Náhrdelník Karneol VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Karneol VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

karneol náhrdelník
SLEVA


Náhrdelník s karneolem

Umělecky zpracovaný náhrdelník s karneolem. Tento druh karneolu, který díky bílým žilkám vykazuje naoko Popraskanou strukturu, se také prodává jako "crash karneol" nebo "ohnivý achát". Poraskaný však není, je to hladký valounek.

Masivní náhrdelník z karneolu se hodí jak pro ženu, tak pravděpodobně může být použit jako šperk pro muže. 

Délka náhrdelníku je cca 50cm. Zapínání je šroubovací.

Povrchová úprava kovu: staroměď.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorský šperk. Stejný náhrdelník z karneolu neexistuje. Kupujete tedy přesně to, co vidíte na přiložených fotografiích.

 

Proč koupit náhrdelník s karneolem

Překrásný ručně vyrobený náhrdelník z karneolu, který působí jako dokonalé umělecké dílo. Náhrdelník je zdoben minerálem karneolem, který je vsazen do kovu, jehož povrchovou úpravu tvoří staroměď. Nemusíte mít obavy, tento kov je vysoce kvalitní, nečerná a nezpůsobuje alergické reakce.

Karneol má hnědočervenou barvu a jeho povrch tvoří jakoby popraskaná struktura, které se říká také crash karneol. Je to pouze optický klam, jedná se o hladký valounek. Ovšem díky této struktuře vypadá kámen skutečně neobyčejně. Náhrdelník je poměrně masivní, výrazný. Kupují si jej spíše ženy, ovšem tento druh šperku se hodí také pro muže. Je to překrásná ruční práce, vkusné zpracování šperku dodává jedinečnost a originalitu. Pořiďte si jej za příznivou cenu.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.