Souprava šperků s červeným jaspisem VEGA

SperkyProZeny.cz » Soupravy šperků » Souprava šperků s červeným jaspisem VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

červený jaspis šperky
SLEVA


Set originálních šperků červený jaspis

Souprava se kládá z náhrdelníku a náušnic s červeným jaspisem v originálním uměleckém designu. Náhrdelník je zavěšen na kulatém koženém řemínku se šroubovacím zapínáním.

Délka náhrdelníku cca 58cm.
Délka náušnic cca  90mm.

Povrchová úprava kovu: staroměď.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorské šperky. Stejná další taková souprava šperků s červeným jaspisem není. Kupujete tedy přesně to, co vidíte na přiložených fotografiích.

 

Proč koupit soupravu šperků s červeným jaspisem

Velmi originální a netradiční set, který se skládá z náušnic a přívěsku ve tvaru trojúhelníku. Tento ručně dělaný šperk je doslova umělecké dílo. Souprava je tvořena červeným jaspisem, který je vsazen do kovu s povrchovou úpravou staromědi. Jaspis je kámen mnoha tváří a u něho platí dvojnásob, že každý kousek je jedinečné dílo přírody, nikdy nenajdete dva stejné. Přívěsek je zavěšen na koženém řemínku a má šroubovací zapínání, což je velmi praktické. Pokud máte rádi originální šperky, pak bude tato souprava přesně to, co hledáte. Umělecký design těchto ručně vyrobených šperků je skutečně na špičkové úrovni. Krásný a netradiční šperk, který koupíte za příznivou cenu.  

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.