Darujte k Valentýnu luxusní šperk

Svátek svatého Valentýna je pro všechny zamilované a milující se páry dnem, kdy si vyznávají svou lásku a obdarovávají se dary, které mají být jejím důkazem. Pokud tedy hledáte vhodný dar pro milovanou ženu, a nebojíte se lehce investovat, vsaďte na luxusní šperk.

Pod pojmem luxusní šperky si nejspíš v první vteřině představíte diamantové náušnice nebo briliantový prsten. Taková klišé ale dnes již neletí. Pokud hledáte luxusní šperk, vsaďte raději na umělecké provedení.

Ve šperkařství podobně jako v módě už toho bylo mnoho vymyšleno, a tak často i luxusní a drahé šperky za desítky tisíc nepřinášejí nijak originální ani neotřelý design. Pokud tedy hledáte pro svou drahou polovičku skutečně jedinečný luxusní šperk, vsaďte raději na umělecké šperky.

Cena takovýchto ručně vyráběných unikátních uměleckých šperků se pohybuje v řádech tisíců korun. Za tuto sumu však získáváte šperk, který je nejen jedinečných originálem a unikátem, ale navíc je tvarově nápaditý, tvůrčí, a vizuálně natolik osobitý, že nebude člověka, kterého by na první pohled nezaujal.

Perfektním šperkem jsou zejména přívěsky, které nabízejí šperkařům dostatek prostoru k projevení svých uměleckých ambicí. Navíc jsou pak přívěsky v dekoltu dámy patřičně na očích, a přímo vybízejí k obdivu všech okolo.

Umělecké šperky pracují s drahými kameny zasazovanými do kovu, kdy právě práce s kovem je zde po umělecké stránce stěžejní. Kovová pouzdra obklopující drahý kámen nabývají všemožných tvarů, které jsou dostatečně osobité na to, aby šperku dodaly jednoznačný punc luxusu, ale zároveň umírněné natolik, aby svůj prostor dostal i drahý kámen. Role kamene je v tomto případě zaujmout barvou, a to buď sám o sobě, nebo v kombinaci s použitým kovem. Tím může být kromě stříbra a zlata například i originálnější staroměď, starostříbro, nebo straomosaz, ze kterých na vás navíc dýchne trocha mystické historie.

Vyberte dámě svého srdce umělecký šperk, a vězte, že budete přinejmenším hrdinou dne.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.