Jste sladěni?

Chcete-li vypadat naprosto skvěle, dejte si tu práci a vyhrajte si s Vaším oblečením a doplňky tak, aby byly dokonale sladěny. Jak sladit oblečení a šperky? Přinášíme Vám inspiraci, jak na to.

Jste sladěni?


Určitě každý dobře ví, jak je důležité žít v souznění a rovnováze. Myslím tím rovnováhu duševní i fyzickou. Budeme-li svou energii vysílat různými nepromyšlenými směry, bude náš život chaotický a na lidi nebudeme působit důvěryhodně.

Jak sladit oblečení?

Totéž platí i o zevnějšku. Vylaďte svůj šatník k dokonalosti. Řekněte si ráno, jak chcete působit na své okolí. Například dnes chci působit uvolněně a přátelsky, protože je všední pracovní den a budu jednat pouze se spolupracovníky. Anebo například chci vypadat vážně a seriózně, jelikož dnes jednám s důležitými obchodními partnery.


V prvém případě bych například volila rozpuštěné vlasy, heboučký svetr s rolákem a delší sukni. Ten bych doplnila o silnější pásek s velkou sponou. Úžasně se k tomuto outfitu hodí velké dlouhé korále a delší výrazné náušnice. Naopak pro seriózní "look" bych zvolila kostýmek (kalhotový anebo se sukní) s halenkou vespod, vlasy sčesané do culíku. Jako doplněk bych volila nenápadný náramek s náušnicemi ve stejné barvě s halenkou.
Posuďte sami, že rozdíl v těchto dvou typech oblečení je markantní. A totéž platí i o doplňcích pro tyto typy oblečení.


Zkuste si i Vy vyhrát s doplňky oblečení k různým příležitostem. Například slaďte své náušnice, náramek a třeba brož pro kostýmek do zaměstnání. Uvidíte, jak skvěle pak budete působit. Přemýšlejte nad doplňky již v době, kdy si oblečení kupujete.


Velice mne třeba zaujala jedna paní v přírodně laděném oblečení, s velkým uměleckým šperkem na krku. Náušnice zvolila ve stejném stylu a na hlavě měla sčesaný drdol s koženou sponou. Její oblečení bylo nápadité, inspirativní a sladěné. Vyzařoval z ní klid a jistota.


Chcete si i Vy sladit své oblečení s doplňky? Nepřeberné množství šperků naleznete na této stránce. Naleznete zde i oddíl Kolekce a soupravy šperků, které Vám ulehčí práci s výběrem vhodného doplňku.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.