Aventurin šperky VEGA

SperkyProZeny.cz » Soupravy šperků » Aventurin šperky VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náušnice a náhrdelník Aventurin
SLEVA


Aventurin umělecké šperky - souprava

Souprava se skládá z náhrdelníku a náušnic. Náhrdelník je zavěšen na kulatém koženém řemínku zelené barvy o délce cca 52cm se šroubovacím zapínáním.

Délka náušnic cca 78mm
Délka náhrdelníku cca 52cm (samotný přívěs cca 58x16mm)

Kov ve zpracování staroměď. Díky povrchové úpravě kovu je naprosto vhodný i pro alergičky, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce, také neoxiduje ani nečerná.

Kupujete právě tuto originální soupravu šperků s aventurineml, kterou můžete vidět na fotografiích. Druhá stejná souprava šperků vyrobena nebyla a nikdo jiný nebude stejné šperky nosit.

Zajímavé informace o aventurinu najdete zde: Aventurin 

 

Proč koupit tuto soupravu šperků s aventurinem

Souprava uměleckých šperků, která na vás udělá jedinečný dojem. Jemné náušnice, které jsou ručně vyrobeny, mají velmi praktické zapínání. Přívěsek ve stejném tvaru je pověšen na koženém řemínku zelené barvy. Aventurin je neobyčejný drahý kámen, který vyniká průsvitností a přítomností drobných šupinek. Šperky jsou vyrobeny ze zeleného aventurinu a díky své brilanci působí velmi luxusně a skvostně. Aventurin je vsazen do kovu s povrchovou úpravou staromědi. Tento kov se vyznačuje absolutní šetrností k pokožce, je vhodný i pro alergiky. Zároveň nečerná a udržuje si stále svůj unikátní vzhled. Máte-li rádi zelenou barvu a originální zpracování šperků, pak vás tento nádherný set jistě zaujme. Je vhodný na běžné nošení i ke společenským příležitostem.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.