Náušnice Vltavín VEGA 1

SperkyProZeny.cz » Náušnice » Náušnice Vltavín VEGA 1


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Vltavín náušnice

Délka náušnic cca 55mm

Použitý kov: rhodiovaný obecný kov. Kov je bez niklu a díky povrchové úpravě je naprosto vhodný i pro alergičky, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce, také neoxiduje ani nečerná.

Povrchová úprava kovu vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Tyto náušnice s vltavíny jsou autorský šperk.

Kupujete právě tento originální pár náušnic s vltavíny, který vidíte na fotografiích. Jedná se o autorské šperky. Budete originální. Druhé stejný pár náušnic neexistují a na druhé ženě nikdy úplně stejné náušnice neuvidíte.

 

Náušnice s vltavíny

Jedinečné náušnice vynikají jemností zpracování, smyslem pro detail a kombinací světlého kovu s kamenem zelenkavé barvy. Podtrhnou osobnost ženy, která se vyznačuje křehkostí, jemností a oceňuje jedinečnost. Tyto náušnice jsou krásným módním doplňkem, působí dojmem upřímnosti, ženskosti a výjimečnosti. Šperk se hodí zejména ke studeným odstínům pleti – letnímu a zimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev. Tento jedinečný šperk dokáže ženskému obličeji přidat odstíny jemnosti, působí křehce romantickým dojmem. Potěší každou ženu, která vyznává jemnost a ženskost.

 

Všechny naše umělecké šperky si prohlédněte v kategorii Originální umělecké šperky

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.