Náramek Sokolí oko

SperkyProZeny.cz » Náramky » Náramek Sokolí oko


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Náramek ze sokolího oka na dvou elastických gumičkách

Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20cm.
Velikost jednotlivých kamenů cca 15x22mm.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit náramek z minerálu sokolí oko

Náramek ze sokolího oka je ideální pro dámu, která chce prostřednictvím doplňku upoutat, a hledá takový, který dokáže i běžné oblečení proměnit v luxusní model. Sokolí oko je na náramku zastoupeno především v tmavimodré až téměř černé barvě, která je ale prokládána odstíny hnědé. Ve šperku se tak dokonale snoubí elegance s přírodou, kdy jednotlivé kameny jsou hladce opracované, a výrazná je tmavá barva, ale zároveň je každý kámen neopakovatelným a jedinečným originálem, zcela chybí symetrie barev, a oko poutá právě místy se objevující přírodní hnědavá barva. Jednotlivé kameny jsou souměrně opracované, a přesto si zachovávají svou přirozenou neuspořádanost, takže efekt je úžasný.
O nic méně výjimečné jsou ale také vlastnosti kamene Sokolí oko, které podle Feng Shui prý pomáhá otevřít třetí oko a zlepšit tak psychické schopnosti - vidět věci tak jak jsou, posiluje vůli, soustředění, myšlení i kreativitu.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.