Vodnáři slaví narozeniny

Vodnáři slaví narozeniny v období mezi 20.lednem a 18.únorem. Pokud sháníte dárek pro ženu či dívku Vodnářku, přinášíme vám pár zajímavých tipů v tomto článku.

 

Znáte někoho komplikovaného a přitom přátelského ve svém okolí? Někoho, kdo má své ideály a chtěl by měnit svět k lepšímu? Pak je to s velkou pravděpodobností Vodnář, který právě v tomto období slaví narozeniny.

Obdarujte Vodnáře

Lidé, narození ve Vodnáři bývají činorodí a často si volí povolání, kde mohou komunikovat s lidmi, stát se jejich rádci a přitom se cítit svobodní. Milují pocit, že někomu pomáhají. Tyto osobnosti si určitě zaslouží naši pozornost a bylo by milé si na ně v tomto období vzpomenout. Věřte tomu, že Vodnáři si velice dobře pamatují všechny drobnosti ze svého života. Obdarujte tedy své blízké něčím krásným, bude to pro ně mít určitě veliký význam. Třeba nějaký šperk - náušnice, brož anebo přívěsek. Takové drobnosti mají Vodnáři v lásce. Určitě si jím rádi zpestří svůj šatník, anebo si ho schovají ve své šperkovnici, jako památku na Vás.

 

Drahé kameny ke znamení Vodnáře


K Vodnářům se velice dobře hodí okouzlující tyrkys, opál, safír, amazonit, topaz, labradoritlazurit či akvamarín. Věděli jste, že slovo akvamarín je odvozen od slova aqua + marina , tzn. mořská voda? Vodnáři prostě vodu milují, a tu slanou obzvlášť. Nabídku šperků, hodících se k Vodnářům naleznete na stránce kameny podle znamení.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.