Tip na dárek pro ženu: jantarové šperky

Chcete svou ženu nebo maminku potěšit krásným šperkem, který ji rozzáří a přidá na dobré náladě? Ideální dárek pro ženu představují krásné věci. Proto ji obdarujte šperkem, do něhož je zasazen jantarový kámen.

Jantar a šperky

Drahých kamenů je opravdu hodně, výběr je skutečně široký, ale jen málo takových, jako je právě jantar. Ve starověkém Řecku jej nazývali elektron, neboť se zjistilo, že k sobě přitahuje drobné částečky a prach. Díky tomu, že jeho základní barva je medově žlutá a bývá průhledná, částečky prachu dodávají nádech do šeda až černa a konečný výsledek je opravdu dokonalý. Budete vlastnit originální šperk, neboť každý drahý kámen je jedinečný, nikdy nenajdete dva stejné a u jantaru to platí dvojnásob. Jediné, na co je třeba si dát pozor je fakt, že jantar je poměrně měkký kámen a může tak snáze podléhat poškození a poškrábání.

Originální šperky s jantarem jenom pro Vás

Jantar je opravdu nádherný kámen, mnoha barev a podob, proto je jako stvořený pro výrobu šperků. Nejčastěji se jantar vyskytuje v zářivě žluté až medové barvě, která působí velmi teple a příjemně. Přírodní jantar má nepravidelný tvar, který se může zachovat nebo se brousí nejčastěji do hladké mugle. Darujte krásné jantarové náušnice, náhrdelník, náramek nebo přívěsek. Velmi žádoucí jsou šperky, kde jsou použity různé barvené odstíny jantaru, který může být od žluté, zelené, červené, hnědé až po černou. Nejčastěji je jantar průhledný a působí velmi vkusně. Darujte krásu a pozitivní energii. Existují jantary, které Vás doslova rozzáří. Jantar se ve šperkařství využívá opravdu hojně. Velmi často bývá zasazen do stříbra nebo jiných kovů.

Jantarové šperky na prodej si prohlédněte v této kategorii eshopu: jantarové šperky

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.