Šperk jako dárek na Valentýna

Šperky, cukrovinky a květiny jsou společně s oblíbenými přáníčky nejběžnějšími dárky, které ženy dostávají na svátek svatého Valentýna. Důvod je prostý: tato čtveřice jim zákonitě vždy udělá radost. Ono se to ale někdy řekne, vybrat ženě šperk… Jaký by se jí ale mohl doopravdy líbit?

Dárek na Valentýna pro elegantní dámu

Elegantní dámy nejsou obvykle příznivkyněmi pestrých barev, proto ideální volbou bude šperk barevně umírněný, v tónech kovových, šedé, černé, bílé, případně i čiré. Tipem pro vás může být například náramek z křišťálu, náušnice z perel, nebo náhrdelník z černého obsidiánu. Alternativou jsou pak šperky v zemitých tónech, zejména šperky z tygřího oka, které je svou barevností jedinečným unikátem poutajícím už na první pohled.

Valentýnský dárek pro energickou ženu

Energické ženy a mladé slečny ocení barvy syté a výrazné. Vhodným dárkem proto může být náramek z modrého akvamarínu, náušnice z výrazného zeleného vltavínu, nebo třeba náhrdelník z červenavého korálu. Ideální jsou šperky s minimem kovu, které dají vyniknout pestrosti barev drahých kamenů, jež rozveselují a oživují celkovou vizáž své nositelky.

Romantický dárek k Valentýnu pro ženu

Romanticky založené dámy oslovíte s růženíny, ale i perlami nebo rodochrozity, které mají jemné tóny. Ze šperků můžete vybírat od náušnic přes náhrdelníky a přívěsky, až po prsteny, vždy by ale měl být konkrétní model spíše decentněji řešený, nepříliš provokativní. Pokud jde o šperky kombinující drahé kameny a drahé kovy, volte raději kovy ve stříbrné barvě, která k těmto odstínům sedí nejlépe.

Valentýnský dáreček pro umělecky založenou ženu

Ženy se smyslem pro umění oslovíte se šperky netradičně provedenými, hledejte tedy umělecky zpracované přívěsky či prsteny, s kameny výjimečných barev. Tipem pro vás mohou být například náušnice s magicky fialovými ametysty ze staromědi, žlutavý citrínový prsten ze starostříbra, nebo stříbrný asymetrický prsten se zeleným vltavínem. Takovéto šperky jsou ručně vyráběnými originály, na kterých je patrná umělcova ruka, a ženy se smyslem pro estetično je tedy jistě uvítají.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.