Oslňte na plese sadou šperků

Šperky jsou nedílnou součástí každé plesové garderoby. Pokud pak chcete být za opravdovou hvězdu, měly by k sobě dokonale ladit, ideálně pak být přímo součástí jedné soupravy.

Soupravy šperků na ples

Soupravy šperků mohou mít různý počet prvků, tedy konkrétních kusů šperků, stejně jako se i mohou lišit svým složením. Pokud jde o konkrétní provedení, v tomto ohledu jsou pak možnosti téměř nekonečné.

Variantou první jsou soupravy dvojdílné, kdy si pořídíte například komplet náušnic a přívěsku, náramku a náhrdelníku, případně náušnic a náhrdelníku. Nikdy by přitom neměl chybět právě šperk zdobící krk, ať už to bude přívěsek nebo náhrdelník, který je ve večerních šatech téměř pravidelně dominantním šperkem. Dvojdílné sady elegantně sjednocují celkový vzhled, zároveň ale nemusí být příliš svazující, a nabízejí prostor ještě i pro další šperky. Takovéto sady jsou vhodné pro plesy i jiné slavnostnější příležitosti, kde chcete předvést svůj smysl pro eleganci a styl. Podle konkrétní podoby akce můžete volit varianty vysoce elegantní, mezi které by mohla patřit například souprava šperků z průzračného křišťálu, nebo modravého akvamarínu. Naopak na méně formální, přesto ale stále významné společenské akci, upoutáte třeba díky sadě šperků z rudého korálu nebo i tygřího oka.

Trojdílné soupravy obvykle zahrnují náušnice, náhrdelník či přívěsek a náramek, kdy v jednom stylu a designu ozdobíte celé své tělo, a dokonale se sladíte. Alternativou ale může být například i souprava náušnic, náhrdelníku a prstenu, která je již pro skutečné „parádnice“. Nemusí přitom ale zdaleka být pravidlem, že je šperky potřeba koupit rovnou jako soupravu. Existují i určité univerzální suroviny, jako jsou například perly, které můžete takříkajíc „nakombinovat“. Perly jsou totiž natolik specifické, že ve šperkařství obvykle bývají jen minimálně dozdobovány kovy. Snadno si tak můžete zvlášť koupit perlový náhrdelník, puzetkové náušnice, a třeba náramek v korálkovém provedení, a souprava je na světě. Jediné co si budete muset ohlídat, je odstín. S perlami pak oslníte kdekoliv, a samostatně je můžete využít i pro běžnější nošení.

Ve čtyřdílné sadě pak najdete náušnice, náhrdelník či přívěsek, náramek i prsten. Takovéto bohaté sady jsou již známkou luxusu a jednoznačně přináší eleganci i glanc každé dámě. Finančně jsou pochopitelně nejnákladnější, můžete si ale být jisti, že neuniknou oku žádného pozorovatele.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.