Měsíční kámen a jeho význam

Vášnivá láska, která Vás vynese až na Měsíc. Říká se, že pokud dáte svému milenci náhrdelník z měsíčních kamenů v době, kdy je úplněk, bude mezi Vámi navždy planout vášeň. Měsíční kámen je vysoce ceněný drahokam pro následující důvody: přináší štěstí, pomáhá při předpovídání budoucnosti, zvyšuje intuici, podporuje inspiraci, přináší úspěchy v lásce a obchodních záležitostech, poskytuje ochranu na zemi i na moři.

Léčivé účinky měsíčního kamene

Měsíční kámen je používán léčiteli pro podporu funkce šišinky a vyvážení vnitřních hormonálních cyklů s rytmy přírody. Také je drahokamem vnitřního růstu a síly. Ačkoli je měsíční kámen považován za převážně ženský, může být nápomocný i mužům – zejména při poznávání vlastních emocí.

Měsíční kámen je spojován s Měsícem a bohyní lovu – Dianou. Síly měsíčního kamene jsou nejsilnější za úplňku.

Význam měsíčního kamene

Měsíční kámen jako amulet dává nositeli kladné emoce a city a chrání ty, kteří jsou citlivé povahy. Může napomoci usmíření milenců, kteří se pohádali. Polodrahokam měsíční kámen je také považován za drahokam štěstí. K tomuto účelu je vhodné nosit přívěsek s měsíčním kamenem.

Měsíční kámen je velice osobní. Je odrazem osoby, která jej vlastní. Nepřidává, ani nezlehčuje, ukazuje pouhou realitu. Měsíční kámen je vynikající pro užití při meditaci za účelem pochopení sebe sama. Položíme-li jej na měsíční svit v době, kdy Měsíc dorůstá (ne při úplňku!) měsíční kámen se revitalizuje a nabíjí energií. Tento drahokam je vhodný hlavně pro ženy, případně pro mládež.

Naleziště měsíčního kamene

Existují dva typy těchto kamenů.
a) Adular – je světle šedý (skoro průhledný), stříbřitě bílý nebo třpytivě modrý. – Vyskytuje se hlavně na Srí Lance, Barmě, Indii a Madagaskaru.
b) Albit – patří do skupiny živců. Je poloprůhledný s bledým třpytem. Může být také mírně matný. Vyskytuje se hlavně v Kanadě.

Přejděte sem, hledáte-li KAMENY PODLE ZNAMENÍ.

Případně sem, pokud hledáte MĚSÍČNÍ KÁMEN PODLE DATA NAROZENÍ.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.