Ideální valentýnský dárek? Přeci šperk!

Blíží se svátek svatého Valentýna, a vaše partnerka, ať už přítelkyně nebo manželka, rozhodně očekává, že ji poctíte nějakým romantickým dárkem. Pokud jste prozatím nepřišli na nic vhodného, pak vězte, že společně s kyticí bude každopádně skvělou volbou šperk. Například šperk s drahým kamenem, který bude osobitý a nevšední.

Pokud je vaše láska teprve v počátcích, nebo nechcete alespoň rovnou vyznávat své nejvroucnější city, lepší bude volba umírněnějšího druhu šperku, například náramku, přívěsku či náušnic. Takovýto dárek je vhodný jako projev náklonnosti, podle konkrétního modelu šperku a volby kamene pak napoví o vašich úmyslech.

Barvy lásky

Obecně se má za to, že barvami lásky jsou rudá a růžová, proto volbou přívěsku z růženínu nebo rubínových náušnic dáte najevo, že vaše city jsou mnohem více než přátelské. Naopak pouhé sympatie či zájem můžete vyjádřit šperky v barvách oranžové či zelené, jako například vltavínové náušnice či karneolový přívěsek. Modrá pak symbolizuje stabilitu a věrnost, kterou ocení zejména ženy v dlouhodobých vztazích, které možná již nepřekypují vášní, přesto mají svou nesmírnou hodnotu. Pro milované manželky a životní partnerky proto můžete volit náušnice z magického kamene Lapis Lazuli, tyrkysové přívěsky, náramky z akvamarínu, nebo nejlépe náhrdelník s modrými safíry.

Ocitáte-li se ale právě na vrcholu své zamilovanosti, a nejraději byste vykřičeli do celého světa, že máte posvém boku tu nejúžasnější dámu jaká kdy chodila po této planetě, není lepší volba než prsten. Opět ale nezapomínejte na symboliku barev, kterou je možné porušit pouze v případě, že má dáma vašeho srdce určitý konkrétní oblíbený kámen, a vy se jí tak výběrem přímo strefíte do vysněných představ. Pokud je ale neznáte, držte se zásady, že granáty či rubíny prozradí vášnivost vašich citů, růženín či rodochrozit naopak romantickou něžnou stránku vašeho já, a modrým tyrkysem či akvamarínem podáte důkaz o svých seriózních úmyslech a smyslu pro věrnost i stálost.

Pak už stačí jen vybrat provedení šperku takové, které bude vašemu srdci nejbližší, a letošní svátek svatého Valentýna si můžete užívat při pohledu na rozzářené oči vaší drahé polovičky, když si poprvé prohlédne svůj nový šperk.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.