Přívěsek vltavín luxusní dlouhá kapka VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek vltavín luxusní dlouhá kapka VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Přívěsek s vltavínem ve tvaru dlouhé kapky

Tento přívěsek je zpracován tak, aby co nejvíce vynikl zejména použitý vltavín.

Kov: stříbřený obecný kov, galvanicky stříbřeno, lakováno a vypáleno. Kov je bez niklu a díky povrchové úpravě je naprosto vhodný i pro alergičky, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce, také neoxiduje ani nečerná.


Velikost přívěsku cca 74x22mm (v nejširších místech včetně očka)
Velikost samotného vltavínu: 65x22mm

Vltavín v tomto přívěsku: luxusní tvar kapky s krásnou hlubokou skulptací (tj. ceněný zvrásněný povrch kamene). Vltavín pochází z lokality Chlum (blízko Besednice).

Byl by to perfektní sbírkový kámen. Na zadní straně je však mírně odřený, proto jsem si jej nakonec do sbírky nezařadil a použil jej k výrobě tohoto šperku. Na sbírkové kameny máme my sběratelé přeci jen přísnější nároky. Z pohledové strany žádné odření ani poškození není vůbec vidět (kdybych to sem nenapsal, možná by si toho nikdo ani nevšiml) a ve šperku udělá tento překrásný vltavín někomu velikou radost. 

Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.


Originální a nepřehlédnutelný přívěsek s vltavínem

Originální a nepřehlédnutelný přívěsek ve tvaru kapky z lahvově zeleného vltavínu s výraznou skulptací je dokonalým šperkem pro všechny ženy, které mají rády neotřelost a zároveň dovedou ocenit místo původu svého šperku. Vltavíny se získávají výhradně na území České republiky, a po celém světě se těší velké oblibě. Vltavínovým šperkem tedy můžete vyjádřit nejen svou zálibu v jedinečných materiálech, ale i dobrý vztah ke své vlasti a pokoru k tomu, co příroda naší země produkuje. Tento přívěsek dodá Vašemu vzhledu na jedinečnosti a kreativitě. Je také ideálním dárkem pro zahraniční přátele. 

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.