Vánoční dárek pro ženu

Jaký vybrat vánoční dárek pro ženu? Na co se při výběru dárku soustředit? Z čeho bude mít žena radost? Přečtěte si pár rad a triků jak na to. Dáme vám tip, jak správně vybrat.

Ženy rády dostávají dárky. Občas dělají jako, že ne. Jako by se styděly, snaží se emoce neukazovat, ale za pěkný dáreček jsou vždy rády. Jak tedy na výběr toho správného vánočního dárku pro ženu?

Klasický vánoční dárek pro ženu, který nikdy nezklame je luxusní bonboniéra. ženy rády sladké a pokud jej nemají přímo zakázané například od lékaře, pak jim bonboniera udělá vždycky radost. 

Dalším osvědčeným dárkem je květina. Ženy milují květiny. Na Vánoce by však neměl stačit jeden karafiát, ale chce to poradit se v květinářství a nechat si uvázat pěknou velkou kytici. Kytice vydrží ve váze přes celé Vánoční svátky a velmi pravděpodobně až do Silvestra. Není to trvalý dárek, jednou prostě uvadne, ale zkuste to a uvidíte, jakou ona bude mít radost.

Je zvykem dávat také dárky trvalejší hodnoty. Jako Vánoční dárek pro ženu se v tom případě hodí pěkný šperk. Podívejme se na to, jak takový šperk vybrat.

Šperk jako vánoční dárek pro ženu

Výběr šperku pro ženu není jednoduchý. Každá žena má jiný vkus, každé se líbí něco trochu jiného. Abychom vybrali ten správný šperk, chce to mít alespoň trochu pozorovací talent, umět se nenápadně zeptat anebo si přímo nechat napovědět, či dokonce přímo ukázat, co ona by si přála dostat. Při výběru šperků nemá smysl sázet na náhodu a kupovat nějaké překvapení. Měli bychom vědět, co to má být. Ono například koupit náhrdelník ženě, která se nelíčí a nosí jen drobné nenápadné náušnice, to by nemuselo být to pravé. 

Téměř každá žena nosí náušnice. Ale důležité je vědět jaké? Drobné, či spíše větší, visací, zlaté, stříbrné,...? To dobré vědět, než začneme o náušnicích jako o dárku pro ženu vůbec uvažovat. Dnes je na trhu spousta šperků, od levné bižuterie až po umělecké originály s drahými kameny. 

Většina žen také alespoň občas nosí nějaký přívěsek. I zde je na výběr mnoho druhů a typů. K přívěsku je možné vybrat též vhodný náramek.

Méně žen již nosí náhrdelníky či brože. Ale pokud právě vaše manželka, přítelkyně, kamarádka, teta, dcera, sestra, babička,... náhrdelníky či brože nosí, u nás si jistě vyberete.

 

Náš tip na vánoční dárek pro ženu

V internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz můžete načerpat inspiraci prohlídkou kategorie originální umělecké šperky a nebo můžete vybírat šperky s kameny podle znamení zvěrokruhu.

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.