Vánoční dárek pro přítelkyni

Nejprve si asi definujme, o čem je řeč v tomto článku. Hovoříme zde o přítelkyni ve smyslu vycházejícího z anglického originálu „girlfriend“. Je to tedy „moje holka“, „tvoje holka“, jeho „holka“. Budeme nejspíš hledat vánoční dárek pro přítelkyni z lásky. Není to tedy článek na téma dárek pro kamarádku.

Kde začít vybírat vánoční dárek pro přítelkyni?

Přítelkně je žena, kterou milujeme. Chceme tudíž vybrat vánoční dárek, který svým způsobem na přítelkyni zapůsobí a pomůže nám vyjádřit naše city. Tak co jí dát třeba perníkové srdce? Asi moc jednoduché, že? Ale zamyslete se nad tím. Perníkové srdce je tak jednoduché a přímočaře vyjadřuje city, že by možná stálo za pokus. Avšak jako jediný vánoční dárek pro přítelkyni by samotné perníkové srdce neobstálo. Je třeba hledat dál. Něco trvalejšího, možná i dražšího.

Co koupit jako vánoční dárek pro přítelkyni?

Co obvykle dívka či mladá žena od svého přítele čeká, že dostane? Šperky, oblečení, módní doplňky, boty, nebo něco tak praktického, jako nový mobil? Možná něco z toho nakonec pod stromečkem najde. Ono také záleží, jak jsme ve vztahu daleko a kolik peněz do dárků můžeme dát. Po týdnu vztahu bude nejlepším vánočním dárkem pro přítelkyni ono již zmíněné perníkové srdce a po letech vztahu zase nemusí být dost ani vše, co jsme si již vyjmenovali.

Šperk jako dárek pro přítelkyni?

Jaký má ale muž či kluk vybrat pro přítelkyni šperk? Když vybere takový vánoční dárek dobře, bude jej přítelkyně nosit stále při sobě. Když ale vybere špatně, ona mu to brzy nějak šikovně dá najevo. Například takové nechtěné šperky uloží někam do šuplíku s tím, že se jí teď nehodí té nové halence, případně si vymyslí, že jí asi ten kov tak trochu vadí, nebo rovnou omylem jednu náušnici ztratí.

Máme tip, jak šperk coby vánoční dárek pro přítelkyni vybírat. Víte, jaké je vaše přítelkyně znamení? Co je to za hloupou otázku? Hned vysvětlíme. Lze totiž koupit šperky s kameny podle znamení. A jelikož mnoho žen se alespoň někdy třeba jen ze zvědavosti dívalo do horoskopu a obvykle vědí, jaké jsou znamení, mají muži šanci vybrat šperk jako vánoční dárek pro přítelkyni tak, aby byl „jako dělaný“ právě pro ni. Je tedy vyloučené sáhnout vedle. Kromě samotného znamení horoskopu je ale také dobré brát v potaz například barvu kamene, velikost šperku, atd. Tak, aby se přítelkyni skutečně hodil a aby jej ráda nosila. Případně není špatné poslat jí pár týdnů před Vánocemi odkaz, ať sama řekne, co by se jí líbilo. Jako nápovědu můžeme nabídnout tabulku se všemi kameny podle znamení.

 

Prohlédněte si oblíbené kategorie eshopu:
Náušnice
Náhrdelníky
Přívěsky
Prsteny

Stříbrné šperky
Stříbrné náušnice
Stříbrné přívěsky

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.