Vánoce na horách

Slavíte Vánoce vždy jen doma, nebo třeba i o Vánocích vyjíždíte na hory? Vánoce na horách mají svoje čarokrásné kouzlo. Především tam nehrozí, že by Vánoce byly na blátě. Přeci jenom na horách jsou po celý rok teploty o něco nižší, než v nížinách a ve městech. Chumelí a mrzne tam tak, jak o Vánocích chumelit a mrznout má.

Dalším plus je čistý horský vzduch. Nejen, že vzduch je zde celoročně čistší, než ve městech, ale zejména v zimě dochází k inverzi. To pak stojíte někde na horské pláni, díváte se dolů a pozorujete, jak se údolím táhne šedočerný smog. Vy jste ale na zasněžené pláni, na běžkách nebo na saních a svítí na Vás sluníčko až se sního všude okolo vás jenom třpytí.

Většina zaměstnavatelů umožňuje zaměstnancům vzít si mezi svátky dovolenou. Práce se stejně v tomto období moc neudělá, každý má jiné myšlenky, obchodní partneři jsou na tom podobně, takže se ani nikam pořádně nedovoláte. Někteří zaměstnavatelé okolo Vánoc dokonce vyhlásí celopodnikovou dovolenou anebo alespoň dovolenou nařídí těm, kteří nejsou v tomto období naprosto nepostradatelní. Využijte toho. Vezměte si o Vánocích dovolenou a vyražte na hory. Pokud jste to ještě nikdy neudělali, neváhejte. Je to krása. Říká se, že týden dovolené v zimě vydá za čtrnáct dní v létě a je to pravda. Vyzkoušejte to a uvidíte. Chcete-li mít rodinnou intimní atmosféru, pronajměte si včas chatu nebo chalupu sami pro sebe. Pokud Vám ani o Vánocích nevadí větší společnost, zarezervujte si pokoj v horském hotelu. Prožijete překrásné Vánoce, odpočinete si a dárky si buď vezmete s sebou, nebo si je rozdáte po návratu. Máte-li ale malé děti, pamatujte na to, že dárky jim musíte dát na Štědrý večer. Alespoň ty hlavní dárky. Jinak by jim to bylo líto.

Máte už všechny dárky? Máme pro vás tip na dárky pro ženu: www.SperkyProZeny.cz

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.