Univerzální šperky na ples

Plesová sezona je pro dámy obdobím plným módních šatů, stylových bot, poutavých kabelek a především oslnivých šperků.  Pokud jsou podobné události vaší oblíbenou náplní pro volný čas, ideální šperky šperky na ples jsou pak takové, které jsou univerzální, můžete je kombinovat s více variantami šatů, a přesto nebudete nikdy za šedou myš.

Univerzální šperky

Mít na každý ples nové šaty, boty, kabelku, a padnoucí sadu šperků je pro obyčejné smrtelníky nerealizovatelnou utopií. Běžný smrtelník potřebuje věci opakovaně využitelné. Pokud jde konkrétně o šperky na ples, nejlepší jsou takové, které se hodí univerzálně k více šatům bez ohledů na menší nuance v barvě.

Blyštivé křišťály jsou na ples geniální

Průhledné křišťály jsou barevně neutrální, proto je skvěle zkombinujete se skutečně jakoukoliv barvou šatů i doplňků. Blyštivost, která je broušeným křišťálům vlastní, je pak pro plesy přímo ideální, neboť i při tlumeném světle záblesk na hraně kamene upoutá pozornost. Více se křišťálové šperky hodí k elegantním róbám v decentním stylu, ať už v tmavých nebo světlých barvách. Jsou proto skutečně velmi flexibilními doplňky, přímo ideálními šperky na ples, pro které je typické stylové elegantní oblékání a jistá míra distingovanosti. Milovnice výraznějších šperků ocení třeba „řetízkové“ dlouhé náušnice s navlékanými asymetrickými křišťály, slečny preferující jemnější styl pak potěší třeba náhrdelník z pravidelných křišťálových kuliček.

Perly na plese prozáří vaši tvář

Poutavá perleť perel skvěle sedí ke všem světlým barvám, proto pokud váš repertoár plesových šatů obsahuje jakékoliv jiné barvy než je dominantní černá, s perlami neprohloupíte. Perly jsou maximálně elegantní, noblesní a luxusní, byť jsou třeba umělé a sladkovodní. Je v nich skryto určité kouzlo, které jednoduše okouzluje, a ani na plese tomu nebude jinak. Stačí zvolit obyčejné puzetkové náušnice a navlékaný náhrdelník, a budete hvězdou plesu. Jak již bylo řečeno, váš outfit by ale měl být laděn v nějaké světlejší barvě, nebo alespoň disponovat nějakým výraznějším světlým prvkem, ke kterému by bělavé perly sedly. Pokud máte ráda perly, vezměte si i perlové šperky na ples.

Kameny různorodé barvy se také hodí na ples

Pokud vás neoslovují perly ani křišťály, alternativou je i volba šperku s kamenem, jehož barva je mírně různorodá, mísí se v něm tedy různé odstíny. Takovým kamenem je například labradorit, v němž se mísí šedá, krémová, modrá i zelenkavá, přičemž výsledný dojem je převážně neutrální šedý s nádechem tyrkysové, připomínající mořské hlubiny. Podobně je tomu třeba u měsíčního kamene, který je bílý až perleťový s nádechem modře.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.