Troufnete si na výrazné šperky?

Výrazné šperky jsou takové, které samy strhávají pozornost okolí. Jsou buď designově výjimečné, barevně pestré nebo třeba neobvykle veliké,... Některé ženy jsou rády středem pozornosti a výrazné šperky milují. Naproti tomu jiné ženy o takovou velkou pozornost nestojí a raději vybírají šperky střídmé. Jak jste na tom Vy?

Troufnete si na výrazné šperky?

Výrazné šperky spousta z nás obdivuje, ale jen některé ženy si na ně „troufnou“. Upoutejte i Vy pozornost originálně řešeným šperkem! V současné době se nosí takřka vše, takže když šperk vhodně sladíte s oblečením, out určitě nebudete…

 

Výrazné šperky udělají i ten nejjednodušší outfit zajímavým

Výrazné šperky mají jednu velkou výhodu, a sice, dokáží pozvednout i ten nejobyčejnější model. Vybrané šperky se přitom svou cenou nemusí ani vyšplhat do astronomických výšin, svou roli skvěle zastanou i šperky doslova „za pár kaček“. Takových nenákladných šperků si pak můžete pořídit hned několik a jen je střídat k jednotlivému oblečení. No nezní to lákavě? U výrazných šperků si však musíte dát pozor na to, abyste tak nějak „nepřestřelila“. K dominantnímu šperku volte spíše jednodušší oblečení a další doplňky.

 

Výrazné prsteny

Sledujete – li alespoň trochu módu, jistě ve Vaší sbírce nechybí alespoň jeden masivní prsten. Trendy jsou například starobyle vypadající prsteny, anebo prsteny s drahými kameny. Takové prsteny s drahými kameny jsou skutečnými klenoty a vypadají opravdu originálně. Zajímavě řešené prsteny si můžete prohlédnout například v kategorii prsteny. Pokud neholdujete masivním prstenům, můžete si na jeden prst dát více tenkých prstýnků, efekt bude stejný!

 

Výrazné náhrdelníky a náramky

IN jsou nápadné náhrdelníky, takže všechny neviditelné řetízky na nějakou dobu odložte do šperkovnice. V tomto směru nezaostávají ani náramky. Zkuste třeba zkombinovat náhrdelník a náramek s drahými kameny. Slušivé kousky nabízíme v tomto eshopu Šperky pro Ženy. 

Související zboží

náhrdelník malachit + hematit 679 Kč SLEVA 559 Kč
Náhrdelník Prehnit střapatý 479 Kč SLEVA 399 Kč
Prsten Tygří oko staroměď 449 Kč SLEVA 339 Kč
Prsten Malachit 499 Kč SLEVA 229 Kč
náhrdelník tygří oko 249 Kč SLEVA 169 Kč