Troufnete si na výrazné šperky?

Výrazné šperky jsou takové, které samy strhávají pozornost okolí. Jsou buď designově výjimečné, barevně pestré nebo třeba neobvykle veliké,... Některé ženy jsou rády středem pozornosti a výrazné šperky milují. Naproti tomu jiné ženy o takovou velkou pozornost nestojí a raději vybírají šperky střídmé. Jak jste na tom Vy?

Troufnete si na výrazné šperky?

Výrazné šperky spousta z nás obdivuje, ale jen některé ženy si na ně „troufnou“. Upoutejte i Vy pozornost originálně řešeným šperkem! V současné době se nosí takřka vše, takže když šperk vhodně sladíte s oblečením, out určitě nebudete…

 

Výrazné šperky udělají i ten nejjednodušší outfit zajímavým

Výrazné šperky mají jednu velkou výhodu, a sice, dokáží pozvednout i ten nejobyčejnější model. Vybrané šperky se přitom svou cenou nemusí ani vyšplhat do astronomických výšin, svou roli skvěle zastanou i šperky doslova „za pár kaček“. Takových nenákladných šperků si pak můžete pořídit hned několik a jen je střídat k jednotlivému oblečení. No nezní to lákavě? U výrazných šperků si však musíte dát pozor na to, abyste tak nějak „nepřestřelila“. K dominantnímu šperku volte spíše jednodušší oblečení a další doplňky.

 

Výrazné prsteny

Sledujete – li alespoň trochu módu, jistě ve Vaší sbírce nechybí alespoň jeden masivní prsten. Trendy jsou například starobyle vypadající prsteny, anebo prsteny s drahými kameny. Takové prsteny s drahými kameny jsou skutečnými klenoty a vypadají opravdu originálně. Zajímavě řešené prsteny si můžete prohlédnout například v kategorii prsteny. Pokud neholdujete masivním prstenům, můžete si na jeden prst dát více tenkých prstýnků, efekt bude stejný!

 

Výrazné náhrdelníky a náramky

IN jsou nápadné náhrdelníky, takže všechny neviditelné řetízky na nějakou dobu odložte do šperkovnice. V tomto směru nezaostávají ani náramky. Zkuste třeba zkombinovat náhrdelník a náramek s drahými kameny. Slušivé kousky nabízíme v tomto eshopu Šperky pro Ženy. 

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.