Tip na dárek pro ženu: šperky s tygřím okem

Úžasná, půvabná, elegantní a zároveň nepřehlédnutelná chce být každá žena. Hledáte dárek, který ji tento pocit dodá? Pak už nehledejte a rovnou se podívejte na šperky s tygřím okem. Ženy budou dárkem zaručeně příjemně potěšeny. Tygří oko přitahuje pohledy zejména díky svému úžasnému zbarvení.

Žlutohnědá plynule přechází v hnědou a zlatohnědou. Lesk podtrhuje celkovou nezaměnitelnou podobu tygřího oka. Šperky s tygřím okem podtrhnou krásu a styl každé ženy. Barevné odstíny a přitažlivý vzhled tohoto drahého kamene neujdou žádnému pohledu.

Šperky s tygřím okem jsou vhodným doplňkem pro ženy, které jsou rády osobité a výjimečné. Styl zpracování a konečný vzhled šperků umožňuje ženám pochlubit se tygřím okem prakticky kdykoliv. Při pracovních jednáních působí důstojně, při setkáních s přáteli elegantně a na párty přitažlivě. Šperky s tygřím okem vypadají skvěle jako náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky, prsteny nebo třeba jako spony do vlasů či brože.

Okouzlující vzhled šperků s tygřím okem nenechá chladnou žádnou ženu. Šperky s tygřím okem jsou velmi specifické a jednoduše rozpoznatelné, přesto by se vám mohlo stát, že si jej spletete s býčím okem. Býčí oko má zabarvení do červena, ale tygří oko je v zlatavých tónech, které také připomínají pohled tygra. Kupte ženě dárek, který z ní udělá silnou a sebevědomou šelmu.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.