Tip na dárek pro ženu: šperky s granáty

Sehnat dárek pro ženu nebývá těžký úkol, neboť něžné pohlaví miluje vše, co je dělá krásnějšími. Nikdy nic nezkazíte kosmetikou, parfémy či nějakým módním doplňkem, ovšem zaručeně vítězí šperky.

Nemusí se jednat o drahé kousky, které Vás budou stát celou výplatu. Naštěstí existují takové, které jsou z drahých kamenů, vypadají luxusně, ale Vaši peněženku nijak přehnaně nezatíží. Můžete si tedy dovolit koupit celou soupravu, která se skládá z náušnic, náramku a náhrdelníku, neboť pouze komplet tvoří celek, který ozdobí každou ženu. Drahý kámen, který vůbec není drahý, zato nesmírně krásný a vkusný, je nepochybně granát almadin. Díky své tmavě červené barvě působí poměrně výrazně, přesto není křiklavý a při vhodně zvolených doplňcích podtrhne Váš outfit. Je neprůhledný, ale může být průsvitný. Každý kámen je jiný, nikdy se nesetkáte se dvěma stejnými nerosty, to je velká přednost drahých kamenů.

Proč právě šperky s granáty?

Jaké dárky mají ženy nejraději? Pokud zvolíte šperky s granáty, určitě to bude krok správným směrem. Je samozřejmě dobré znát vkus své milé, neboť může preferovat jiné barevné kombinace, než granáty nabízí, nicméně pokud jste si jistý, že holduje rudé barvě a něžným tvarům, pak máte vyhráno. Velmi krásně působí například souprava granát křišťál, kdy je náhrdelník vyroben z drobných kuliček temně červeného granátu almadinu, které doplňuje křišťál vybroušený do tvaru krychliček, k tomu koupíte ve stejné kombinaci i náušnice. Tento komplet je jednoduchý, přesto velmi vkusný. Ne nadarmo se říká, v jednoduchosti je krása.

Šperky s granáty na prodej si prohlédněte zde: šperky s granáty

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.