Tip na dárek pro ženu: šperk s kameny podle znamení

Kupte ten nejkrásnější dárek pro ženu v podobě šperku. Jsou nádherné, vkusné a navíc nesmírně jedinečné. Chcete-li své partnerce udělat radost, potěšte ji nádhernými šperky, jejichž srdcem jsou drahé kameny.

Věděli jste, že jednotlivé kameny jsou nejen pro parádu, ale také jsou přiřazeny ke znamením zvěrokruhu? Každé znamení má svoje kameny, které se pro něho hodí. Inspirujte se celou tou škálou a obdarujte ženu přesně tím, který náleží k datu jejího narození.

Drahé kameny podle jednotlivých znamení

Beran je mocné znamení, kterému dominuje povahový rys tvrdohlavost. Ženám tohoto znamení udělají radost náhrdelníky a náušnice, kterým bude dominovat rubín, diamant nebo achát. Býk je další mocné znamení, pro něž se hodí zejména přívěsky se zirkonem. Blíženci představují přátelství a ženy tohoto znamení potěší náušnice s perlami, které přinášejí čistotu a něžnou krásu. Rak ocení decentnost a tu zastupují šperky z růženínu. Zvlášť v zastoupení krásného přívěsku, který s sebou přináší romantiku. Lev je velmi dominantní znamení a nespokojí se jen tak s něčím, zde volte opravdu velmi cenné šperky, diamant nebo křišťál. Panna je znamením nevinnosti, čistý a jemný šperk, kterým je citrín, bude ten pravý. Váhy, znamení nerozhodnosti a váhání, safírový náramek bude to nejlepší. Štír je velmi bystré a mocné znamení, nespokojí se jen tak s něčím. Volte nápadné a krásné šperky, jako jsou opál či rubín. Znamení střelce s sebou nese aktivitu a společenskost, k tomuto znamení obzvlášť ladí granát nebo ametyst. Vodnáři milují topaz, tyrkys či opál. Dalším vodním znamením jsou ryby a k těm náleží akvamarín a ametyst.

 

Doporučujeme se podívat sem na všechny kameny podle znamení.

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.