Tip na dárek pro ženu: granátové šperky

Hojnost nalezišť tohoto kamene dodává šperku zajímavý ráz. Avšak i přesto, že je šperk k nalezení i u nás, řadí se mezi dražší šperky. Také díky svému typickému zbarvení, ale také díky svým chemickým vlastnostem.

Přírodní minerál granát je totiž poměrně tvrdý a na denním světle může měnit barvy. První zmínky o špercích z granátu na českém území se datují až do 5. století.

Granátové šperky udělají ženě radost

Jestliže chcete své ženě udělat radost, tak s granátem určitě nešlápnete vedle. Šperk je tak oblíbený a hodící se k jakémukoliv outfitu, že jím nepohrdne žádná žena. Narozeniny, svátek, ale i Vánoce či výročí, to jsou všechny možné příležitosti, kdy své milované polovičce udělat radost takovýmto krásným granátovým šperkem, který se nikdy neokouká.

Šperky v naší nabídce mají širokou škálu nositelnosti. Můžete si je vzít na společenskou událost, na ples, do divadla, ale i na pracovní pohovor či do školy. Fantazii se meze nekladou. Pokud se chystáte na sraz třídy po x letech, kamínek z granátu je tím pravým doplňkem proto, abyste spolužákům dokázala, že jste stále mladá a žádaná. Černá, bílá, béžová, ale i růžová či netradičně modrá a fialová, to všechno jsou barvy, které se hodí k vašemu šperku s granáty. Pro znásobení efektu vyzkoušejte netradiční účes s vysoko vyčesanými vlasy, ať už náušnice nebo přívěsek, více zviditelníte.

Náušnice z naší nabídky si oblíbíte hned po prvním nasazení. Snadné, ale pevné zapínání budete milovat. Netradiční provedení jednotlivých šperků vykouzlí z toho vaše nevšední a krásný klenot. Cena, kterou máme pro jednotlivé šperky, vás překvapí a přesvědčí o koupi právě tohoto jedinečného šperku. Šperk s granáty se hodí jak pro vyzrále ženy v nejlepším věku, tak pro dívky školou povinné. Neváhejte a kupte si od nás tento nádherný šperk a nechejte se obdivovat od lidí ve vašem okolí.

 

Granátové šperky, které máme aktuálně na prodej najdete v kategorii GRANÁT.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.