Šperky z hematitu – ideální na ples

Sháníte se po vhodném šperku na ples, významnou společenskou večeři, raut, promoci, ale třeba i formálnější pracovní schůzku či pohovor? Pak se porozhlédněte mezi šperky z hematitu! Díky oslnivým tónům černé či temně kovové jsou univerzální, výrazné, elegantní, a velmi šik, takže s nimi jednoznačně nikdy nešlápnete vedle. Mimo to vás doslova dostanou dostupnou cenou.

Elegantní černá

Pokud jde o oblečení pro formální příležitosti, není snad běžněji používané barvy, než je černá, případně ještě tmavě šedá. Ať už jde o kostýmky, večerní či koktejlové šaty, společenské sukně i kalhoty, černá hraje jednoznačně prim. Není se ovšem čemu divit. Černá je totiž elegantní, svůdná a až tajemná. A stejně jako se množství kousků v černé barvě najde ve vašem šatníku, chybět by neměly ani ve šperkovnici.

Černé šperky z hematitu

Šperky v černé barvě jednoznačně využijete k pestré škále outfitů, včetně třeba večerní plesové róby. Právě večerní šaty jsou totiž velmi často v černé barvě, nebo přinejmenším s černými aplikacemi, ke kterým má jistě každá dáma doma připraveny černé lodička a černé psaníčko. Dalším nepostradatelným doplňkem jsou pak právě šperky. Pokud jde o černou barvu, nabídka kamenů je mírně skromnější, přesto uspokojivou paletu výběru šperků by vám měl jednoznačně nabídnout hematit, který disponuje odstíny od tmavě kovově šedé až po temně černou, a šperkaři s ním dovedou skutečné zázraky.
Decentní, ale výrazný image vám pomohou dotvořit zejména podlouhlé navlíkané hematitové náušnice, ať už z pravidelných korálků, nepravidelných kamínků, nebo válečků. Takovéto náušnice ideálně pasují k tmavým vlasům, přičemž nejlépe vyniknou u vyčesaných účesů nebo vlasů stažených dozadu, kdy jsou uši více odkryty.

Náušnice pak můžete vhodně doplnit zejména ozdobou krku, například mohutnějším náhrdelníkem pleteným ze tří řad, tvořeným množstvím drobounkých opracovaných kousků hematitu. Pokud je ale náhrdelník podle vás příliš výrazný, není problém pořídit si jemný hematitový přívěsek, který bude poutat spíše provedením, nežli robustností.
Na trhu jsou pak k dostání samozřejmě i hematitové prsteny či náramky, kterými můžete vhodně doplňovat sadu šperků pro veškeré výjimečné příležitosti.

 

Hematitové šperky, které máme aktuálně na prodej najdete v kategorii HEMATIT.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.