Šperky s vltavínem jako dárek pro ženu

Někdy může být obtížné vybrat pro někoho vhodný dárek. Vybíráte dárek pro ženu? Snad každá ženě udělá radost pěkný šperk. Ale jaký šperk se bude hodit pro ženu, kterou se chystáte obdarovat? Má-li ráda zajímavé šperky a různé odstíny zelené barvy, určitě ji udělá radost šperk s vltavínem.

Přibližme si vltavín a šperky s vltavíny

Dříve než si přiblížíme rozmanitost nejrůznějších šperků, které se vyrábí z vltavínu a které se hodí jako dárek pro ženy, přibližme si samotný kámen vltavín. Možná jste se s ním setkali pod názvem moldavit. Tento název je odvozený od Moldau, což je německy Vltava.
Vltavín představuje minerál patřící do skupiny tektitů, který svůj název získal podle svého naleziště. Najdete ho v okolí řeky Vltavy. Je to prakticky jeho jediné naleziště na světě, a tak je velmi vzácný.
Nejčastěji se vyznačuje zelenou průsvitnou barvou. Odstíny zelené jsou rozmanité, ale také se můžete setkat s hnědozelenou či dokonce černozelenou barvou. Vzhled vltavínu je často sklovitý.

 

Koupíte zde: ŠPERKY VLTAVÍN


Vltavín není žádnou moderní novinkou. Už v době secese se stal oblíbeným kamenem pro výrobu šperků, a to originálních šperků mající kouzlo, kterým jen málokterá žena odolá.
Nejen pro svou krásu je vltavín oblíbený. Má prý i blahodárné účinky na zdraví. Podle některých léčitelů podporuje tělo i ducha. Působí především v oblasti srdeční čakry. Říká se, že dokáže tlumit bolest hlavy, pomůže nositeli v relaxaci a odstraňuje únavu. Kromě toho také podporuje obranyschopnost a doporučuje se i při respiračních problémech, léčbě infekčních nemocí atd. Zkusíte také jeho účinky?

Šperky z vltavínů a jejich nabídka

Zvolili jste šperk s vltavínem jako vhodný dárek pro ženu? Je to šikovný výběr. Vltavín je vzácný kámen a můžete jím vyjádřit, že žena je pro vás stejně tak výjimečná, jako se výjimečně vltavín vyskytuje v přírodě.
Nyní vám už jen zbývá vybrat vhodný šperk z vltavínu. Chcete-li mít možnost velkého výběru, podívejte se do internetového obchodu www.sperkyprozeny.cz. Zde na vás čeká mnoho zajímavých šperků s vltavíny. Chcete koupit jako dárek pro ženu náhrdelník, prstýnek, brož, náušnice či jiný šperk? Stačí si vybrat.
Obrovský výběr vás čeká především v případě, že vás zaujmou náušnice. Jsou rozmanité a jejich cena se liší. Seženete levnější i luxusnější kousky. Zvolíte náušnice s vltavínem se stříbrným náušnicovým zapínáním, či se vám zalíbí nějaké jiné? Tvary vltavínu jsou rozmanité u všech šperků. A víte co je na nich nejzajímavější? Šperk vytváří sama příroda a ta dokáže největší zázraky. Proto je každý šperk také originálem. Vltavín se v jednotlivých špercích liší svou strukturou, ale i odstínem a dalšími detaily. Všechny však vypadají nádherně a na ženě nádherně vyniknou, zvlášť pokud se k ní hodí zelená barva. Pokud i žena, kterou se vy chystáte obdarovat, má v oblibě zelenou barvu, jistě najdete vhodný šperk z vltavínu, a to v případě, že dáma má ráda decentnější styl šperků, ale i v případě, že chce něco slavnostnějšího.

Koupíte zde: vltavín

| 1  2 |
počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.