Šperk s vltavínem ženu potěší

Krásné šperky s vltavíny jsou velmi originální a vy je můžete koupit v internetovém obchodě sperkprozeny.cz. Vltavíny a šperky s vltavíny jsou opravdu krásné a každé ženě udělají obrovskou radost. 

Neváhejte a vybírejte. Můžete mít vltavínové náušnice stejně, jako přívěsek s vltavínem, v nabídce je jich nepřeberné množství a jsou levné. Máme také několik krásných broží a náhrdelníků.

Vltavín je český drahokam

Věděli jste, že vltavín je typicky český drahý kámen? Nejen proto je vltavín velmi oblíben. Ale i u vltavínu platí, že je snad více známý av zahraničí, než doma. Nachází se jen na několika málo místech v jižních Čechách, vzácněji na jižní Moravě a velmi vzácně se pár kousků vltavínů našlo i v Rakousku či Německu. Ale "vlastí" vltavínů jsou právě a jen jižní Čechy. Vždyť i název vltavínu je odvozen od názvu řeky Vltavy, neboť právě v okolí této řeky se vltavíny nacházejí. Pro zajímavost, německý název moldavit pochází z německého jména Vltavy, které zní Moldau. Anglický název vltavínu je pak moldavite.

Ozdobte svou ženu šperky s vltavíny

Ozdobte svou ženu nádhernými šperky z vltavínů, bude mít radost, že má čím doplnit své každodenní oblečení či kostým do divadla. Navíc každého ohromí originalita šperků s vltavíny, které se vyznačují nejrůznějšími až bizarními tvary. Šperky s vltavíny budou tím, co vaší ženě bude rozhodně slušet. Kupte své ženě vltavínový šperk, chybu udělat nemůžete.

VYBÍRAT MŮŽETE ZDE: ŠPERKY S VLTAVÍNY

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.