Šperk s amazonitem jako dárek pro ženu

Říká se, že ženu nejvíce potěšíš květinou nebo šperkem. Květina je dar jen dočasný, neboť po pár dnech zvadne, ovšem šperkem daruješ trvalou hodnotu. Nejkrásnější jsou šperky s drahými kameny. Výběr je skutečně pestrý. Ovšem s blížícími se Vánoci se stále více musíme zamýšlet, čím své blízké obdarujeme. Vynikající tip na dárek pro ženu jsou šperky s amazonitem.

Amazonit je překrásný zelenkavý kámen, který vás rozzáří. Amazonit nese název po řece Amazonce a společného s ní má snad jen to, že září stejně jako ona, když se do ní opře slunce. Amazonit se řadí do skupiny drahých kamenů, které se nazývají živce. Pro tyto kameny je typické to, že vytvářejí velmi neobvyklé optické efekty. Zelenkavý kámen má drobné světle modré proužky, které způsobuje přítomnost olovnatých sloučenin. Amazonit je velmi oblíbený kámen, který se využívá ve šperkařství. Díky překrásné barvě, drobným pruhům, které vypadají, jakoby je někdo namaloval a především hedvábné brilanci je jako stvořený pro výrobu těch nejkrásnějších šperků. Amazonit má navíc jednu velkou výhodu, není drahý.

Šperky s amazonitem potěší

Šperky z tohoto velmi neobvyklého kamene působí nesmírně romanticky. Vyznačují se zelenkavo-bílou barvou, která vzdáleně připomíná žilky. Některé amazonity navíc vynikají perleťovým leskem. Amazonit je velmi často používán na výrobu přívěsků. Brousí se do různých tvarů, velmi často také do tvaru mugle. Krásně působí i v podobě náušnic. Právě díky své brilanci tak získáte náušnice, které budou zářit na míle daleko. Pořiďte své ženě šperk, který je skutečným originálem. Drahé kameny mají totiž tu výhodu, že každý kousek je jedinečný, nikdy nenajdete dva stejné nerosty. Koupíte zde: AMAZONIT

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.