Smaragdové šperky – šperky roku 2013

Pokud patříte mezi vyznavače módních trendů, a nejradši máte vše co je aktuálně hitem, pak pro rok 2013 vsaďte na šperky ze smaragdů a módu ve smaragdové barvě. Právě ta je totiž oficiální barvou roku.

Módní smaragdová zeleň

Trendy v barvách, stejně jako i barvu roku, určuje pravidelně mezinárodní institut Pantone Color Institute. A právě ten pro rok 2013 určil jako barvu roku zářivý, živoucí odstín smaragdů. Konkrétně se jedná o barvu s kódem 17-5641. Loňské svěží „Mandarinkové tango“ tak střídá modro-zelenkavá „Smaragdová zeleň“. Ta bude letos zaplavovat módní mola, pulty butiků i vitríny se šperky, mezi nimiž právě smaragdy čeká letos velký rozmach.

Smaragdové šperky

Jestliže je vám tedy vlastní vše co je aktuálně módním hitem, a nejnovější trendy bývají pravidelně součástí vaší garderoby, je nejvyšší čas porozhlédnout se po smaragdových špercích, které snadno zkompletujete s trendy modely pro letošní rok.

Náušnice se smaragdy

Začít můžete u decentních náušnic puzetového typu, které kombinují kov, konkrétně stříbro, s množstvím zasazených drobných smaragdů. Vzhledem ke způsobu zapínání náušnice drží přilnuté k uchu a nevisí, s ohledem na výraznější rozměry ale přesto směle upoutají. Pokud byste si však raději pořídili něco opravdu velmi decentního, sáhněte po náušnicích s fasetovaným smaragdem, které jsou opatřeny pouze jedním kamenem zasazeným do pouzdra ze stříbra, a opět vybaveny puzetovým zapínáním.

Přívěsek či náhrdelník se smaragdy

Doplnit pár náušnic pak můžete ideálně ozdobou krku, a to buď v podobě přívěsku, například ve tvaru drobného smaragdového „hroznu“, tvořeného fasetovanými smaragdy zasazenými do stříbra, nebo pomocí výraznějšího náhrdelníku ze smaragdů fasetovaných do tvaru kuliček, které jsou navlečeny jako korálky. Tento šperk disponuje kouzelnou barvou viditelnou již z dálky, a rozhodně rozzáří každou ženu i slečnu.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.