Nefrit a léčitelství

Nefrit je starobylý drahokam, který byl vždy využíván k přitahování lásky. V Číně je symbolem lásky motýl vyřezaný z nefritu. Chete se dozvědět více zajímavostí o polodrahokamu nefritu? Pak čtěte dále.

Nefrit jako symbol úspěšné lásky

Motýl vyřezaný z nefritu má zvláštní romantický význam. Stará čínská legenda hovoří o mladém chlapci, který se při honbě za motýlem dostal až do zahrady významného a bohatého muže. Místo toho, aby byl za vniknutí do zahrady potrestán, si nakonec vzal mužovu dceru. Také proto v dnešní době nefritový motýl symbolizuje úspěšnou lásku.

Léčivé účinky nefritu

Uklidňující zelená barva z nefritu dělá úžasný léčivý drahokam. Pomáhá tělu při procesu sebeuzdravování, proti nemocem působí formou duševních, nefyzických podnětů. To je zvláště užitečné při problémech s ledvinami, srdcem a žaludkem.

Nefrit Vám do života může přinést i peníze. Vytvořte si pozitivní vztah k penězům a představte si, jak peníze kreativně a produktivně používáte, zatímco držíte nefrit v ruce. Použijte prosperující energii nefritu, když děláte důležité obchodní rozhodnutí, a nevíte, jaký postup zvolit. Nefrit posiluje Vaše duševní schopnosti a pomáhá v jasném přemýšlení a zdůvodňování daných rozhodnutí. 
Nefrit je také ochranným drahokamem – chrání Vás proti nehodám a neštěstí.. Umístěte kousek nefritu mezi dvě fialové svíčky, které necháte krátkou dobu hořet. Poté se sebou tento kousek nefritu noste jako amulet pro ochranu.

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.