Náušnice – výběr podle tvaru obličeje

Kulatý, oválný, čtvercový nebo trojúhelníkový obličej - jaké vybrat náušnice? Dozvíte se zde.

Náušnice – výběr podle tvaru obličeje

V dnešní době je na výběr z nepřeberného množství náušnic různých tvarů a materiálů. Často si vybíráme náušnice pouze podle vkusu. Nějaké náušnice se nám zalíbí a my si je jednoduše koupíme. Později ale můžeme zjistit, že nám model moc „nesedí“.

Nejste si jistá, jaké náušnice Vám sluší? Váháte, zda si máte pořídit větší visací náušnice, nebo raději zůstat u nenápadných pecek? Velkou roli hraje i tvar obličeje. A jaké náušnice se budou hodit k tomu Vašemu?

V zásadě můžeme obličej rozdělit na čtyři typy – kulatý, oválný, čtvercový a trojúhelníkový. Pojďme se podívat na doporučení k jednotlivým tvarům obličeje…

 

Koupíte zde: NÁUŠNICE

 

Kulatý obličej

Pokud patříte k lidem s kulatým tvarem obličeje, vsaďte na ty náušnice, které Váš obličej jakoby prodlouží. A které to jsou? Sáhnout můžete po všech možných visacích náušnicích. Povoleny jsou také náušnice - čtverce, trojúhelníky a obdélníky. Vyvarujte se malých náušnic, nebo naopak mohutných tvarů a větších kruhů.

 

Oválný typ obličeje

K oválnému typu obličeje patří náušnice oblých tvarů. Slušivé budou cvočky, slzy, ovály i spirálky. Nic nepokazíte ani malými náušnicemi z nějakých drahých kamenů, perel apod. Pakliže zvolíte visací náušnice, neměly by přesahovat spodní hranu obličeje (jinak by došlo k ještě většímu optickému prodloužení, čemuž se v tomto případě chceme vyhnout).

 

Čtvercový obličej

Ženy s obličejem ve tvaru čtverce mají doporučené volit náušnice, které dokáží ostré prvky obličeje opticky zjemnit. Vhodné jsou kulaté nebo mírně hranaté náušnice, pecky, slzy a cvočky. Díky visacím náušnicím se obličej opticky prodlouží. Zapomeňte na náušnice ve tvaru čtverce, trojúhelníku či mnohoúhelníku.

 

Trojúhelníkový tvar obličeje

V případě trojúhelníkového tvaru obličeje se doporučují náušnice kruhového tvaru, kapky, oválné či pyramidové náušnice, přičemž menší modely se více hodí pro ženy s kratším sestřihem vlasů. S Vaším typem obličeje zapomeňte na nevýrazné, fádní a drobné náušnice.

 

Koupíte zde: NÁUŠNICE

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.