Mladistvé šperky z citrínů

Když se řekne kámen citrín, jistě vašemu sluchu neunikne podobnost s citrónem, která je nejen zvuková, ale dokonce i vizuální. Ne že by se citríny vyskytovaly ve vejčitých tvarech velikosti exotického ovoce, ale poznáte je podle jasně žluté barvy, která je mladistvá a veselá. 

Šperkům z drahých kamenů často přicházejí na chuť ženy až s postupem věku, neboť mnohdy vyzařují spíše klidnou suverénní eleganci či decentní noblesnost. To ale není případ šperků z citrínů, které dovedou být svěží a mladistvé, plné energie, optimismu i drzosti.
Žlutá barva citrínu je barva nespoutanosti, a zamilují si ji tudíž všechny dámy, které se dovedou nadchnout pro nové věci, milují svobodu a nezávislost, jsou emancipované a nebojácné. Zároveň ale žluté citríny vyhovují ženám skromným a jemným, které dovedou být velkorysé a preferují upřímnost. Teplá, silně žlutá také ztělesňuje různé zájmové oblasti, duchovní schopnosti a nadání – které mohou citrínové šperky pomoci podpořit a posilnit.

Ať už se tedy sami řadíte mezi výše uvedené typy, nebo hledáte vhodný dárek pro někoho, na koho takovýto popis sedí, rozhlédněte se mezi šperky z citrínů. Sehnat se dají náramky, náhrdelníky, náušnice i prsteny, které zdobí právě kámen citrín. Mladší či svobodomyslné ženy a slečny obvykle ocení přírodnější varianty, jakými jsou například náušnice z nepravidelných citrínových kamínků, nebo fazetované citrínové přívěsky. Dámy zralejší, případně již decentnější, pak osloví spíše kámen zasazený v kovu, například prsten nebo náušnice se vsazeným opracovaným či přírodním kamenem. Zvláštní speciální variantou pro umělecky založené osoby jsou pak například šperky s citríny evokující punc historie, které nevyužívají klasických běžných drahých kovů, jako je zlato či stříbro, ale tyto jsou nahrazeny například starostříbrem. U takovýchto šperků si pak můžete být jisti, že s podobným dárkem budete jednoznačně jediní.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.