Limetkové brazilianity osvěží váš vzhled

Hledáte nějaký tip na šperk, který by vás vytrhl z ponuré šedivé nálady? Pak sáhněte po špercích s brazilianity! Kameny objevené v Brazílii mají osvěžující a veselou limetkovou barvu, která vám dodá optimismus i energii. A navíc s nimi budete rozhodně originální. Brazilianity totiž rozhodně nejsou nijak komerční záležitostí.

Brazilianit - drahý kámen svěží limetkové barvy

Někdo hýří energií a optimismem celý život, někoho přepadne činorodá nálada jednou za čas, a někdo se třeba k aktivitě dokopává celý život. Jasné přitom je, že to jak se cítíme, ovlivňuje i to, jak vypadáme - a naopak. Pokud tedy chcete svému zevnějšku dodat trochu energie, mladistvého elánu i optimismu, zkuste začít s barvami – oblečení, nebo doplňků. Skvělým tipem pro vás mohou být zejména šperky, a pokud jde o svěží barvy, jednoznačným hitem je jednoznačně limetková, typická pro kameny brazilianity.

Zelenkavá limetková je barva přírodní a svěží, která je příjemná pro oči, není dráždivá, ale přesto přidává energii a pozitivní myšlení. Skvěle se hodí ke všemožným neutrálním barvám jako je šedá, černá či bílá, stejně tak ji ale ocení milovnice pestrobarevných variací, které ji mohou kombinovat s modrou, červenou či oranžovou na oblečení.

Šperky s brazilianity jsou velmi mladistvé, a také ubírají na věku. Dámy mladší, nebo preferující přírodní vzhled, ocení nejvíce přírodní varianty šperků s brazilianity, které využívají spíše neopracované krystaly brazilianitů opatřené pouze minimem kovu. Příkladem těchto šperků jsou například přívěsky, kdy jsou prostorově výraznější brazilianity opatřovány kovovými háčky k zavěšení. Dámy starší, nebo preferující elegantní styl pak osloví převážně varianty broušená, kdy jsou opracované kameny zasazovány do kovu, nejčastěji stříbra. Takto jsou přitom vyráběny kromě přívěsky i prsteny či náušnice.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.