Letošní Vánoce

Letos v roce 2012 Vánoce připadají na pondělí až středu 24.-26. prosince. Pro většinu zaměstanců to znamená celých pět dnů volna.

Prima je, že Štědrý den bude až v pondělí, takže na přípravu rodinné oslavy Vánoc budeme mít tentokrát celou sobotu i neděli. Bude-li na horách již dost sněhu, vyuužijí jistě mnozí lidé tento víkend k cestě na hory a lyžování, ostatní ale budou doma péci cukroví, uklízet, připravovat stromeček či dokonce nakupovat poslední Vánoční dárky. Nakupování dárků však nedoporučujeme nechat až na poslední chvíli, nemuselo by se to vyplatit. V obchodech budou zástupy lidí, kteří budou chtít za každou cenu ještě něco koupit a vybrat něco pěkného v takové stresující atmosféře? Raději se tomu snažte vyhnout a nakupte si dárky včas.


Komu zaměstnavatel umožní vzít si hned po Vánocích i na Silvestra dovolenou, ten získá výměnou za tři dny dovolené celkem jedenáct dní volna „v kuse“. To zní báječně, že? Podle všeho by se tedy letošní Vánoce měly vydařit. Nejdůležitější je samozřejmě to, jaké Vánoce si připravíme my sami. Domácí poklidnou atmosféru za nás nikdo jiný neudělá. A pokud například rádi lyžujete, možná jsou vzhledem k počtu volných dnů vhodným obdobím pro lyžování právě letošní Vánoce.

Tip na Vánoční dárky pro ženu

Pokud stále ještě hledáte vhodný Vánoční dárek pro ženu, určitě si projděte stránky tohoto internetového obchodu www.SperkyProZeny.cz. Najdete u nás spousty krásných šperků s drahými kameny všech barev, ale též originální autorské umělecké šperky. Udělejte radost manželce, přítelkyni, kamrádce, dceři, tetě, babičce a kupte jí něco od nás. Pokud stále váháte co vybrat, můžete vybírat i šperky s kameny podle znamení a určitě se nespletete.

Související zboží

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.