Labradoritové šperky – šperky mnoha barev

Pokud se chystáte pořídit šperk jako dárek pro milovanou ženu, obdivovanou maminku, nebo dobrou přítelkyni, a nejste si jisti volbou té správné barvy, vsaďte na jistotu v podobě šperku z labradoritu. Kámen labradorit v sobě mísí decentní tmavě šedou, uklidňující zelenou a energickou modrou, takže je téměř nemožné se netrefit do vkusu jakékoliv ženy.

Kámen labradorit  šperk

Výběr šperku pro dámu může být mnohdy ošemetné i v případech, kdy ji dobře znáte. Co ale teprve pokud si nejste zcela jisti, zejména třeba pokud jde o preferované barvy nebo styl. Ocenila by spíše něco pestřejšího, nebo raději sáhnout po něčem decentním? Takové otázky vám jistě létají hlavou, a možná už začínáte být i zoufalí. Naštěstí jste ale narazili na tyto řádky, a teď už víte, že snadné rychlé a efektivní řešení bude pořízení šperku s kamenem labradoritem, jehož kvality jsou zkrátka nesporné.

Kombinace barev labradoritu

Magické kombinace barev v každém jednotlivém kameni labradoritu, čarovná hra odrazů světla, a dokonalý vzhled i u těch nejjednodušeji zpracovaných přírodních šperků, to je silná trojka, kterou může nabídnout skutečně jen výjimečný kámen jako je labradorit. A to je také důvod, proč jsou šperky s labradority tolik vyhledávané zákazníky. Nejvíce ceněná a obdivovaná je přitom především zmiňovaná hra světel, takzvaná labradorizace, která se projevuje jako různobarevné (modré, zelené, zlaté i fialové) odrazy světla od povrchu kamene, ať už neopracovaného, kde jsou vzácnější, tak tromlovaného, kde bývají již zcela zjevné.

Jaké vybrat šperky s labradoritem

Elegantní nebo starší dámy preferující decentní doplňky ocení zejména šperky s labradority tmavších odstínů, kde zelená či modrá nejsou dominantní. Ideálním darem pro tchýni nebo kolegyni z práce tak mohou být decentní kulaté puzetkové náušnice s tmavými labradority, případě hladký přívěsek symetrického tvaru.
Pro dámy mladé, nebo mladistvě se prezentující, energické a milující život pak naopak lépe vyberete mezi šperky s převažující modrou, tyrkysovou či zelenou barvou, kde kámen bude prostorově i barevně poutavý. Vhodným dárkem tak může být například výrazný náhrdelník plný labradoritových kamínků, nebo přívěsek zajímavého tvaru.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.